OPPSAL: Men det var litt spesielt å få de medaljene etter tapet. Christian O'Sullivan mener at de burde fått medaljene tre serierunder før slutt.
– Det hadde vært bedre å få de medaljene etter kampen mot Follo, sier han.
LES OGSÅ: O'Sullivan klar for IFK Kristianstad
BSK ble tippet nord og ned av ekspertene før sesongen, men viste nok en gang at laget er godt nok for å kjempe i toppen, og tok sin andre bronse på rad.
– Det er en kjempeprestasjon å ta bronse igjen. Jeg er stolt av gutta, sier Christian O'Sullivan, som tror BSK vil kjempe i toppen også neste år.
LES OGSÅ: Tverdal straffet nesten Elverum
– De har vist før når de mister sine beste spillere at det er folk som vil ta plassen. Jeg tror ikke at det skal bli noe problem for Bækkelaget å gjøre det like bra neste sesong, sier Christian O'Sullivan.
Trener Jan «Proppen» Karlsson mener at man må forandre på sluttspillet i Postenligaen. Det kan du se i videoen over.
