*Nettavisen* Sport.

Sjekk hvem ditt lag møter i cupen

Foto: Junge, Heiko (Scanpix)

196 lag skal ut i kvalifisering.

16.03.12 14:40

Norges Fotballforbund har satt opp første kvalifiseringsrunde i cupen.

Hvis ikke annet avtales klubbene i mellom skal kampene spilles mandag 9. april kl. 16:00.

Kampoppsett:
1. Borgen-Lyn

2. Borgar-Nordstrand

3. Sprint/Jeløy-Eik Tønsberg

4. Mysen-Ullern

5. Kolbotn-Askim

6. Holmlia-Trosvik

7. Oppsal-Romsås

8. Rustad-Fu/Vo

9. Lille Tøyen-Oslo City

10. Gruner-Bøler

11. Grei-Drammen FK

12. Fagerborg-Korsvoll

13. Frognerparken-Skedsmo

14. Oldenburg-Fjellhamar

15. Jutul-Modum

16. Skjetten-Sander

17. Flisbyen-Hasle/Løren

18. Gjerdrum-Røa

19. Høland-Eidskog

20. Aurskog -Vestli

21. Grue-Flisa

22. Stange-Jevnaker

23. Hamar IL-Hauerseter

24. Follebu-Ottestad

25. Faaberg-Moelven

26. Gjøvik/Lyn-Nordre Land

27. Toten-Lommedalen

28. Kolbu/KK-Eidsvold Turn

29. Solberg-Vestfossen

30. Svelvik-Sparta/Bragerøen

31. Tønsberg FK-Flint

32. Re-Drøbak Frogn

33. Sandefjord BK-Runar

34. Kjapp-Kongsberg

35. Gvarv-Skotfoss

36. Skade-Tollnes

37. Herkules-Larvik Turn

38. Urædd-Skarphedin

39. Brevik-Arendal

40. Våg-Vigør

41. Søgne-Donn

42. Lyngdal-Klepp

43. Randesund-Flekkefjord

44. Frøyland-Hinna

45. Rosseland-Sola

46. Vaulen-Madla

47. Brodd-Vardeneset

48. Nærbø-Stavanger IF

49. Havørn-Skjold

50. Voll-Staal Jørpeland

51. Vedavåg Karmøy-Åkra

52. Haugar-Kopervik

53. Djerv 1919-Avaldsnes

54. Stord-Øystese

55. Varegg-Bergen Nord

56. Baune-Radøy/Manger

57. Askøy-Sotra

58. Valestrand Hjellvik-Austevoll

59. Frøya-Bjarg

60. Smørås-Os

61. Sandviken-Arna-Bjørnar

62. Hovding-Tertnes

63. Kaupanger-Voss

64. Fjøra-Florø

65. Førde-Vik

66. Årdal-Saga

67. Eid-Tornado Måløy

68. Stranda-Stryn

69. Ørsta-Volda

70. Herd-Bergsøy

71. Skarbøvik-Brattvåg

72. Valder-Hareid

73. Spjelkavik-Larsnes Gursken

74. Midsund-Averøykam.

75. Åndalsnes-Sunndal

76. Eidsvåg-Elnesvågen Omegn

77. Kristiansund FK-Surnadal

78. KIL/Hemne-Dahle

79. Frøya-Tiller

80. Tynset-Alvdal

81. Kolstad-NTNUI

82. Charlottenlund-Verdal

83. Bjørgan-Strindheim

84. Meldal-Kvik

85. Stj./Blink-Tangmoen

86. Vuku-Steinkjer

87. Namsos-Åfjord

88. Sandnessjøen-Mosjøen

89. Tverrlandet-Stålkam.

90. Innstranden-Junkeren

91. Harstad-Fauske/Sprint

92. Sortland-Lofoten

93. Nordreisa-Fløya

94. Salangen-Skarp

95. Lyngen-Karnes-Ishavsbyen

96. Tverrelvdalen-Bossekop

97. Porsanger-Hammerfest

98. Kirkenes-Norild

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.