*Nettavisen* Sport.

Terminlisten for eliteserien kvinner 2004

Terminlisten for eliterserien for kvinner ble offentliggjort mandag kveld.

Toppserien kvinner spilles slik:

Lørdag 17/4 (1. runde, 16.00):

Klepp – Fløya

Medkila – Arna-Bjørnar

Røa – Kolbotn

Sandviken – Asker

Trondheim-Ørn – Team Strømmen

Lørdag 24/4 (2. runde, 16.00):

Arna-Bjørnar – Klepp

Asker – Medkila

Fløya – Trondheims-Ørn

Kolbotn – Sandviken

Team Strømmen – Røa

Lørdag 1/5 (3. runde, 16.00):

Arna-Bjørnar – Asker

Medkila – Kolbotn

Røa – Fløya

Sandviken – Team Strømmen

Trondheims-Ørn – Klepp

Lørdag 8/5 (4. runde, 16.00):

Fløya – Sandviken

Klepp – Asker

Kolbotn – Arna-Bjørnar

Team Strømmen – Medkila

Trondheims-Ørn – Røa

Lørdag 15/5 (5. runde, 16.00):

Arna-Bjørnar – Team Strømmen

Asker – Kolbotn

Medkila – Fløya

Røa – Klepp

Sandviken – Trondheims-Ørn

Lørdag 5/6 (6. runde, 16.00):

Fløya – Arna-Bjørnar

Klepp – Kolbotn

Røa – Sandviken

Team Strømmen – Asker

Trondheims-Ørn – Medkila

Lørdag 12/6 (7. runde, 16.00):

Arna-Bjørnar – Trondheims-Ørn

Asker – Fløya

Kolbotn – Team Strømmen

Medkila – Røa

Sandviken – Klepp

Lørdag 19/6 (8. runde, 16.00):

Fløya – Kolbotn

Klepp – Team Strømmen

Røa – Arna-Bjørnar

Sandviken – Medkila

Trondheims-Ørn – Asker

Lørdag 26/6 (9. runde, 16.00):

Arna-Bjørnar – Sandviken

Asker – Røa

Kolbotn – Trondheims-Ørn

Medkila – Klepp

Team Strømmen – Fløya

Lørdag 3/7 (10. runde, 16.00):

Arna-Bjørnar – Medkila

Asker – Sandviken

Fløya – Klepp

Kolbotn – Røa

Team Strømmen – Trondheims-Ørn

Lørdag 7/8 (11. runde, 16.00):

Klepp – Arna-Bjørnar

Medkila – Asker

Røa – Team Strømmen

Sandviken – Kolbotn

Trondheims-Ørn – Fløya

Lørdag 14/8 (12. runde, 16.00):

Asker – Arna-Bjørnar

Fløya – Røa

Klepp – Trondheims-Ørn

Kolbotn – Medkila

Team Strømmen – Sandviken

Lørdag 21/8 (13. runde, 16.00):

Arna-Bjørnar – Kolbotn

Asker – Klepp

Medkila – Team Strømmen

Røa – Trondheims-Ørn

Sandviken – Fløya

Lørdag 11/9 (14. runde, 16.00):

Fløya – Medkila

Team Strømmen – Arna-Bjørnar

Kolbotn – Asker

Trondheims-Ørn – Sandviken

Klepp – Røa

Lørdag 18/9 (15. runde, 16.00):

Asker – Team Strømmen

Arna-Bjørnar – Fløya

Medkila – Trondheims-Ørn

Sandviken – Røa

Kolbotn – Klepp

Lørdag 9/10 (16. runde, 15.00):

Fløya – Asker

Klepp – Sandviken

Røa – Medkila

Team Strømmen – Kolbotn

Trondheims-Ørn – Arna-Bjørnar

Lørdag 23/10 (17. runde, 14.00):

Arna-Bjørnar – Røa

Asker – Trondheims-Ørn

Kolbotn – Fløya

Medkila – Sandviken

Team Strømmen – Klepp

Lørdag 30/10 (18. runde, 13.00):

Fløya – Team Strømmen

Sandviken – Arna-Bjørnar

Røa – Asker

Trondheims-Ørn – Kolbotn

Klepp – Medkila

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.