*Nettavisen* Sport.

Terminlisten for Tippeligaen 2004

Foto: Erik Johansen / SCANPIX

Norges Fotballforbund har presentert terminlisten for Tippeligaen sesongen 2004. Knut Torbjørn Eggen og Fredrikstad åpner mot Lillestrøm på Åråsen. Sjekk oppsettet her.

1. runde, 12. april (18.00):
Sogndal - HamKam
Lillestrøm - Fredrikstad
Rosenborg - Brann
Molde - Lyn
Vålerenga - Bodø/Glimt
Odd Grenland - Stabæk
Tromsø - Viking

2. runde, 18. april (18.00):
Stabæk - Sogndal
Bodø/Glimt - Odd Grenland
Lyn - Vålerenga
Brann - Molde
Fredrikstad - Rosenborg
Viking - Lillestrøm
HamKam - Tromsø

3. runde, 25.april (18.00):
Sogndal - Bodø/Glimt
HamKam - Stabæk
Rosenborg - Viking
Molde - Fredrikstad
Vålerenga - Brann
Odd Grenland - Lyn
Tromsø - Lillestrøm

4. runde, 02.mai (18.00):
Bodø/Glimt - HamKam
Lyn - Sogndal
Brann - Odd Grenland
Fredrikstad - Vålerenga
Viking - Molde
Lillestrøm - Rosenborg
Stabæk - Tromsø

5. runde, 09.mai (18.00):
Sogndal - Brann
HamKam - Lyn
Stabæk - Bodø/Glimt
Molde - Lillestrøm
Vålerenga - Viking
Odd Grenland - Fredrikstad
Tromsø - Rosenborg

6. runde, 16.mai (18.00):
Lyn - Stabæk
Brann - HamKam
Fredrikstad - Sogndal
Viking - Odd Grenland
Lillestrøm - Vålerenga
Rosenborg - Molde
Bodø/Glimt - Tromsø

7. runde, 20.mai (18.00):
Sogndal - Viking
HamKam - Fredrikstad
Stabæk - Brann
Bodø/Glimt - Lyn
Vålerenga - Rosenborg
Odd Grenland - Lillestrøm
Tromsø - Molde

8. runde, 23.mai (18.00):
Brann - Bodø/Glimt
Fredrikstad - Stabæk
Viking - HamKam
Lillestrøm - Sogndal
Rosenborg - Odd Grenland
Molde - Vålerenga
Lyn - Tromsø

9. runde, 31.mai (18.00):
Sogndal - Rosenborg
HamKam - Lillestrøm
Stabæk - Viking
Bodø/Glimt - Fredrikstad
Lyn - Brann
Odd Grenland - Molde
Tromsø - Vålerenga

10. runde, 06.jun (18.00):
Fredrikstad - Lyn
Viking - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Stabæk
Rosenborg - HamKam
Molde - Sogndal
Vålerenga - Odd Grenland
Brann - Tromsø

11. runde, 13.jun (18.00):
Sogndal - Vålerenga
HamKam - Molde
Stabæk - Rosenborg
Bodø/Glimt - Lillestrøm
Lyn - Viking
Brann - Fredrikstad
Tromsø - Odd Grenland

12. runde, 20.jun (18.00):
Viking - Brann
Lillestrøm - Lyn
Rosenborg - Bodø/Glimt
Molde - Stabæk
Vålerenga - HamKam
Odd Grenland - Sogndal
Tromsø - Fredrikstad

13. runde, 27.jun (18.00):
HamKam - Odd Grenland
Stabæk - Vålerenga
Bodø/Glimt - Molde
Lyn - Rosenborg
Brann - Lillestrøm
Fredrikstad - Viking
Sogndal - Tromsø

14. runde, 04.jul (16.00):
HamKam - Sogndal
Fredrikstad - Lillestrøm
Brann - Rosenborg
Lyn - Molde
Bodø/Glimt - Vålerenga
Stabæk - Odd Grenland
Viking - Tromsø

15. runde, 25.jul (18.00):
Sogndal - Stabæk
Odd Grenland - Bodø/Glimt
Vålerenga - Lyn
Molde - Brann
Rosenborg - Fredrikstad
Lillestrøm - Viking
Tromsø - HamKam

16. runde, 01.aug (18.00):
Bodø/Glimt - Sogndal
Stabæk - HamKam
Viking - Rosenborg
Fredrikstad - Molde
Brann - Vålerenga
Lyn - Odd Grenland
Lillestrøm - Tromsø

17. runde, 08.aug (18.00):
HamKam - Bodø/Glimt
Sogndal - Lyn
Odd Grenland - Brann
Vålerenga - Fredrikstad
Molde - Viking
Rosenborg - Lillestrøm
Tromsø - Stabæk

18. runde, 22.aug (18.00):
Brann - Sogndal
Lyn - HamKam
Bodø/Glimt - Stabæk
Lillestrøm - Molde
Viking - Vålerenga
Fredrikstad - Odd Grenland
Rosenborg - Tromsø

19. runde, 29.aug (18.00):
Stabæk - Lyn
HamKam - Brann
Sogndal - Fredrikstad
Odd Grenland - Viking
Vålerenga - Lillestrøm
Molde - Rosenborg
Tromsø - Bodø/Glimt

20. runde, 12.sep (18.00):
Viking - Sogndal
Fredrikstad - HamKam
Brann - Stabæk
Lyn - Bodø/Glimt
Rosenborg - Vålerenga
Lillestrøm - Odd Grenland
Molde - Tromsø

21. runde, 19.sep (18.00):
Bodø/Glimt - Brann
Stabæk - Fredrikstad
HamKam - Viking
Sogndal - Lillestrøm
Odd Grenland - Rosenborg
Vålerenga - Molde
Tromsø - Lyn

22. runde, 26.sep (18.00):
Rosenborg - Sogndal
Lillestrøm - HamKam
Viking - Stabæk
Fredrikstad - Bodø/Glimt
Brann Lyn
Molde - Odd Grenland
Vålerenga - Tromsø

23. riunde, 03.okt (18.00):
Lyn - Fredrikstad
Bodø/Glimt - Viking
Stabæk - Lillestrøm
HamKam - Rosenborg
Sogndal - Molde
Odd Grenland - Vålerenga
Tromsø - Brann

24. runde, 17.okt (18.00):
Vålerenga - Sogndal
Molde - HamKam
Rosenborg - Stabæk
Lillestrøm - Bodø/Glimt
Viking - Lyn
Fredrikstad - Brann
Odd Grenland - Tromsø

25. runde, 24.okt (18.00):
Brann - Viking
Lyn - Lillestrøm
Bodø/Glimt - Rosenborg
Stabæk - Molde
HamKam - Vålerenga
Sogndal - Odd Grenland
Fredrikstad - Tromsø

26. runde, 31.okt (18.00):
Odd Grenland - HamKam
Vålerenga - Stabæk
Molde - Bodø/Glimt
Rosenborg - Lyn
Lillestrøm - Brann
Viking - Fredrikstad
Tromsø - Sogndal

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.