Luis Aragones slutter som spansk landslagssjef etter EM. Tirsdag kom rapportene om at han fortsetter karrieren som trener i tyrkiske Fenerbache.
Selv hevder 69-åringen å være uvitende, melder Reuters.
- Jeg har hørt snakk om at jeg kan være aktuell for America i Mexico. Akkurat nå vet jeg ikke mer enn det. Hadde jeg visst mer, hadde jeg fortalt sannheten, sier Aragones, som bekrefter at han har en agent som jobber med å skaffe ham en ny arbeidsgiver.
Fenerbache kom til kvartfinale i årets mesterliga, men har ikke kommet til enighet med sin nåværende trener Zico om ny kontrakt.
Onsdag kveld leder Aragones det spanske landslaget i den siste gruppekampen i EM. Uansett resultat mot Hellas er Spania gruppevinnere og klare for kvartfinale.
Les flere EM-nyheter i Nettavisens EM-magasin!
Klikk her for full oversikt over sportsnyhetene!
Vil du ha sportsnyheter tilsendt på mobilen? Send SPORT START til 1930. Tjenesten koster 2,- per melding.
Les sportsnyheter på mobilen: Send NETT til 1930 (gratis bokmerke).
Vinn flatskjermer i Nettavisens EM-quiz