*Nettavisen* Sportspill.

Disse kampene kan du se direkte på TV

Liverpool - Manchester City er ukens høydepunkt i Premier League. Oppgjøret kan du se direkte på TV 2 Premium og Sumo kl. 14.37 søndag. Foto: Phil Noble (Reuters / NTB scanpix)

Sjekk hvilke fotballkamper som vises denne uken.

09.04.14 14:57
HTML EMBED


Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Hele sendeskjemaet for TV Sumo finner du her.

Mandag 7. april
18.00: Ruch Chorzow – Korona Kielce, Ekstraklasa (Eurosport 2)

19.00: HamKam – Hødd. 1. divisjon (TV 2 Zebra og Sumo)

19.00: Juventus – Livorno, Serie A (CMore Fotball)

19.00: Kalmar – Åtvidaberg, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.05: IFK Göteborg – Malmö, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.20: Assyriska – Hammarby, Superettan (CMore Play)

20.15: Ingolstadt – Greuther Fürth, 1. Bundesliga (Eurosport 2)

21.00: Tottenham – Sunderland, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Genoa – Milan, Serie A (CMore Fotball)

22.00: Levante – Athletic Bilbao, La Liga (CMore Live)

Tirsdag 8. april
18.30: Örebro – Mjällby, Allsvenskan (CMore Live 4)

20.45: Chelsea – Paris Saint-Germain, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Borussia Dortmund – Real Madrid, Champions League (Viasat 4)

Onsdag 9. april
20.45: Bayern München – Manchester United, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Atletico Madrid – Barcelona, Champions League (Viasat 4)

Torsdag 19. april
21.05: Benfica – Alkmaar, Europa League (CMore Fotball)

21.05: Valencia – Basel, Europa League (CMore Live)

21.05: Juventus – Lyon, Europa League (Canal 9)

21.05: Sevilla – Porto, Europa League (MAX)

Fredag 11. april
12.30: Real Madrid – Benfica, UEFA Youth League (Eurosport)

17.00: Schalke – Barcelona, UEFA Youth League (Eurosport)

19.00: Sandnes Ulf – Brann, Tippeligaen (TV 2 Zebra og Sumo)

19.00: Mjällby – Djurgården, Allsvenskan (CMore Live 4)

20.30: Schalke – Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Montpellier – Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.52: Rotherham – Bradford, League 1 (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Osasuna – Valladolid, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 12. april
13.22: Queens Park Rangers – Nottingham, Championship (TV 2 Sport Premium og Sumo)

15.30: Lillestrøm – Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Mainz – Werder Bremen, Bundesliga (Eurosport)

16.00: Celta Vigo – Real Sociedad, La Liga (CMore Live)

16.00: Åtvidaberg – Falkenberg, Allsvenskan (CMore Live 2)

16.00: Malmö – Gefle, Allsvenskan (CMore Live 3)

16.07: West Bromwich – Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

16.07: Burnley – Middlesbrough, Championship (TV 2 Sport Premium2/Sumo)

17.00: Lille – Valenciennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Haugensund – Vålerenga, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Sassuolo – Cagliaria, Serie A (Canal 9)

18.00: Villarreal – Levante, La Liga (CMore Live)

18.07: Wigan – Arsenal, FA-cupen (TV 2 Sport Premium og Sumo)

18.30: Bayern München – Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 1 og 2)

20.00: Granada – Barcelona, La Liga (CMore Live)

20.45: Roma – Atalanta, Serie A (Canal9)

22.00: Real Madrid – Almeria, La Liga (MAX)

Søndag 13. april
12.00: Real Betis – Sevilla, La Liga (CMore Live)

12.30: Bologna – Parma, Serie A (CMore Fotball)

14.37: Liverpool – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

15.00: Tromsø – Alta, 1. divisjon (CMore Live)

15.00: Sampdoria – Inter, Serie A (Canal 9)

15.00: AIK – Örebro, Allsvenskan (CMore Live 3)

15.30: Stabæk – Molde, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Sampdoria – Inter, Serie A (Canal9)

15.30: Bayer Leverkusen – Hertha Berlin, Bundesliga (Eurosport 2)

17.00: Valencia – Elche, La Liga (CMore Live)

17.07: Swansea – Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

17.07: Hull – Sheffield United, FA-cupen (TV 2 Sport Premium2 og Sumo)

17.30: Hoffenheim – Augsburg, Bundesliga (Eurosport 2)

18.00: Halmstad – Norrköping, Allsvenskan (CMore Live 4)

18.00: Strømsgodset – Aalesund, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Bodø/Glimt – Sogndal, Tippeligaen (CMore Live 2)

18.00: Sarpsborg – Start, Tippeligaen (CMore Live 3)

18.00: Bryne – Bærum, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Hønefoss – Mjøndalen, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Kristiansund – Ullensaker/Kisa, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Nest Sotra – HamKam, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Strømmen – Ranheim, 1. divisjon (C Sports)

19.00: Rosenborg – Odd, Tippeligaen (TV 2 og Sumo)

19.00: Getafe – Atletico Madrid, La Liga (CMore Live)

20.45: Milan – Catania, Serie A (Canal 9)

21.00: Lyon – Paris Saint-Germain, Ligue 1 (Viasat Fotball)

21.00: Espanyol – Rayo Vallecano, La Liga (CMore Fotball)

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag