Sergio Agüero og Manchester City skal i aksjon i to viktige TV-sendte kamper denne uken - mot Bayern München og Southampton.
Sergio Agüero og Manchester City skal i aksjon i to viktige TV-sendte kamper denne uken - mot Bayern München og Southampton. Foto: PA Photos/Scanpix

Fantastisk TV-uke for fotballinteresserte

Gjør deg klar for en herlig uke med 58 TV-sendte fotballkamper.

Kommersielt

Etter et par fotballuker som har vært preget av landslagsfotball og til dels kjedelig TV-program, er det duket for en flott uke med Champions League og full runde i de store ligaene i Europa.

Ser du feil eller mangler i oversikten? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 24. november

20.15: Düsseldorf – Greuther Fürth, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

20.45: Granada – Almeria, La Liga (CMore Live)

20.45: Genoa – Palermo, Serie A (CMore Fotball)

21.00: Aston Villa – Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

Torsdag 25. november:
15.45: Manchester City – Bayern München, UEFA Youth League (Eurosport)

18.00: CSKA Moskva – Roma, Champions League (Viasat Fotball)

18.00: BATE Borisov – Porto, Champions League (Viasat Sport)

20.45: Manchester City – Bayern München, Champions League (Viasat fotball)

20.45: APOEL Nicosia – Barcelona, Champions League (Viasat Sport)

20.45: Paris Saint-Germain – Ajax, Chmapions League (Viasat Xtra 1)

20.45: Schalke – Chelsea, Champions League (Viasat 4)

20.45: Sporting Lisboa – Maribor, Champions League (Viasat Xtra 4)

20.45: Shakhtar Donetsk – Athletic Bilbao, Champions League (Visat Xtra 3)

Onsdag 26. november
18.00: Zenit – Benfica, Champions League (Viasat Fotball)

19.00: Mjøndalen – Brann, kvalik Tippeligaen (TV 2 Zebra)

20.45: Malmö – Juventus, Champions League (Viasat Sport)

20.45: Atletico Madrid – Olympiakos, Champions League (Viasat Motor)

20.45: Ludogorets – Liverpool, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Basel – Real Madrid, Champions League (Viasat Xtra 3)

20.45: Arsenal – Borussia Dortmund, Champions League (Viasat 4)

20.45: Anderlecht – Galatasaray, Champions League (Viasat Xtra 5)

Torsdag 27. november
19.00: Wolfsburg – Everton, Europa League (CMore Fotball)

19.00: Sparta Praha – Napoli, Europa League (CMore Live)

21.05: Villarreal – Borussia Mönchenbladbach, Europa League (CMore Fotball)

21.05: Tottenham – Partizan Beograd, Europa League (CMore Live)

21.05: Celtic – Salzburg, Europa League (MAX)

Fredag 28. november
20.30: Freiburg – Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Marseille – Nantes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Real Sociedad – Elche, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Peterborough – Bristol City, League One (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 29. november
13.15: Charlton - Ipswich, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

13.45: West Bromwich – Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.30: Hertha Berlin – Bayern München, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00: Manchester United – Hull, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Middlesbrough – Blackburn, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

16.00: Getafe – Athletic Bilbao, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Paris Saint-Germain – Nice, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Espanyol – Levante, La Liga (CMore Live)

18.00: Sassuolo – Verona, Serie A (CMore Fotball)

18.30: Sunderland - Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium)

18.30: Hoffenheim – Hannover, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Malaga – Real Madrid, La Liga (MAX)

20.00: Rennes – Monaco, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Chievo – Lazio, Serie A (CMore Fotball)

22.00: Celta Vigo – Eibar, La Liga (CMore Live)

Søndag 30. november
12.00: Atletico Madrid – Deportivo La Coruna, La Liga (CMore Fotball)

14.30: Southampton – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Milan – Udinese, Serie A (CMore Fotball)

15.00: Cagliari – Fiorentina, Serie A (CMore Live)

15.30: Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach, Bundesliga (Eurosport 2)

17.00: Tottenham – Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.00: Sevilla – Granada, La Liga (CMore Live)

17.30: Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)

18.00: Juventus – Torino, Serie A (CMore Fotball)

19.00: Cordoba – Villarreal, La Liga (CMore Live 2)

20.30: Saint-Etienne – Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Roma – Inter, Serie A (CMore Live)

21.00: Valencia – Barcelona, La Liga (CMore Fotball)