*Nettavisen* Sportspill.

Premier League endelig tilbake på TV

Christian Benteke og Liverpool åpner sesongen med bortekamp mot Stoke kl. 17 søndag. Foto: Paul Harding (Pa Photos)

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV denne uken.

03.08.15 14:07

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Etter en litt traurig sommer på TV-fronten, blir det flott å kunne benke seg foran skjermen og se Premier League og Championship til helgen.

Kampene sendes på TV 2 Premium.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

3. august
18.00: Korona Kielce – Ruch Chorzow, Ekstraklasa (Eurosport 2)
19.00: Brann – Levanger, OBOS-ligaen (TV 2 Zebra)
19.00: Ranheim – Sogndal, OBOS-ligaen (CMore Fotball)
19.05: Sundsvall – Hammarby, Allsvenskan (CMore Live 3)
20.15: Leipzig – Greuther Fürth, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

Tirsdag 4. august
18.15: Real Madrid – Tottenham, treningskamp (TV 2 Sport Premium)
19.00: Molde – Dinamo Zagreb, CL-kvalik (TV 2 Sportskanalen)
19.30: Värnamo – Jönköping, Superettan (CSports)
20.45: Bayern München – Milan, treningskamp (TV 2 Sport Premium)

Onsdag 5. august
*21.00: Chelsea - Fiorentina, treningskamp (MAX)

Torsdag 6. august
19.00: Odd – Elfsborg, EL-kvalik (TV 2 Sportskanalen)

Fredag 7. august
18.00: Cracovia – Piast Gliwice, Ekstraklasa (Eurosport 2)
19.00: Vålerenga – Tromsø, Tippeligaen (TV 2 Zebra)
19.00: Sandefjord – Mjøndalen, Tippeligaen (CMore Fotball)
20.45: Brighton – Nottingham, Championship (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 8. august
13.30: Leeds – Burnley, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
13.45: Manchester United – Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.30: Sandnes Ulf – Brann, OBOS-ligaen (CMore Fotball)
15.30: Stuttgarter Kickers – Wolfsburg, cup (Viasat Fotball)
16.00: Norwich – Crystal Palace, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Sheffield Wednesday – Bristol City, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.00: Falkenberg – Helsingborg, Allsvenskan (CMore Live 3)
16.00: Häcken – Gefle, Allsvenskan (CMore Live 3)
18.00: Sarpsborg – Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.30: Chelsea – Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium)
22.00: Toronto – Kansas, Major League (Eurosport 2)

Søndag 9. juni
12.30: Alkmaar – Ajax, Eredivisie (Viasat Fotball)
13.00: Preston – Middlesbrough, Championship (TV 2 Sport Premium 3)
14.30: Arsenal – West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
14.30: Newcastle - Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)
15.00: Vålerenga – Real Madrid, treningskamp (TV 2)
15.00: Malmö – IFK Göteborg, Allsvenskan (CMore Live 3)
15.00: Örebro – IFK Norrköping, Allsvenskan (CMore Live 4)
16.00: Nöttingen – Bayern München, cup (Viasat Fotball)
17.00: Stoke – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.30: Hammarby – Elfsborg, Allsvenskan (CMore Live 4)
17.30: Halmstad – Åtvidaberg, Allsvenskan (CMore.no)
18.00: Lillestrøm – Rosenborg, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Strømsgodset – Stabæk, Tippeligaen (CMore Live)
18.00: Bodø/Glimt – Start, Tippeligaen (CMore Live 2)
18.00: Haugesund – Aalesund, Tippeligaen (CMore Live 3)
18.00: Bærum – Strømmen, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Follo – Ranheim, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Hønefoss – Nest-Sotra, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Kristiansund – Fredrikstad, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Levanger – Jerv, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Åsane – Hødd, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
20.00: Odd – Molde, Tippeligaen (TV 2 Zebra)

22.00: Los Angeles – Seattle, Major League (Eurosport)

*Denne kampen står ikke oppført på MAX' TV-guide, men er annonsert på Chelseas hjemmeside.

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag