*Nettavisen* Sportspill.

Slik ser du landskampene på TV

GOOOL: Jo Inge Berget sender Ullevaal til himmels med to mål mot Kroatia. Foto: Håkon Mosvold Larsen (NTB scanpix)

Det er flust av deilige landskamper på menyen denne uka!

06.10.15 15:35

Det er duket for landskamper på kontinentene rundt om, og det betyr naturligvis at antallet fotballkamper synker kraftig. Likevel er det nok av godbiter å glede seg over i uken som kommer!

Allerede nå kan du spille på den første bolken av landskamper, som spilles fra og med torsdag.

Sportspill.no kommer til å bringe tips på kamper hver eneste dag.

Tirsdag 6. oktober
19.00: Stavanger Oilers - Eisbären Berlin, Champions Hockey League (Viasat Fotball)
19.00: Storhamar - Red Bull Salzburg, Champions Hockey League (Viasat Sport)

Torsdag 8. oktober
15.30: Delhi Dynamos - Chennaiyin, Hero Indian Super League (Viasat Fotball)
18.45. Norge U21 - Kasakhstan U21, EM-kvalifisering U21, gruppe 9 (TV 2 Sportskanalen)
20.45: Irland - Tyskland, EM-kvalifisering, gruppe D (Eurosport Norge)
20.45: Portugal - Danmark, EM-kvalifisering, gruppe I (MAX)

Fredag 9. oktober
17.45: Tyskland - Finland, U 21 EM-kvalifisering (Eurosport)
20.45: England - Estland, EM-kvalifisering, gruppe E (MAX)
20.45: Lichtenstein - Sverige, EM-kvalifisering gruppe G (Eurosport Norge)

Lørdag 10. oktober
16.00: Bradford - Blackpool, League One (TV 2 Sport Premium)
18.00: Norge - Malta, EM-kvalifisering, gruppe H (MAX)
18.00: Aserbajdsjan - Italia, EM-kvalifisering gruppe H (Eurosport Norge)
20.45: Tsjekkia - Tyrkia, EM-kvalifisering, gruppe A (Eurosport Norge)
20.45: Kroatia - Bulgaria, EM-kvalifisering, gruppe H (MAX)

Søndagen 11. oktober
00.00: Colorado Rapids - Montreal Impact, MLS (Eurosport)
13.15: Exeter - Stevenage, League Two (TV 2 Sport Premium)
15.00: Bærum - Sandnes Ulf, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Follo - Åsane, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Levanger - Bryne, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Nest-Sotra - Strømmen, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.30: Notts County - Plymouth, League Two (TV 2 Sport Premium)
18.00: Serbia - Portugal, EM-kvalifisering, gruppe I (MAX)
18.00: Finland - Nord-Irland, EM-kvalifisering (Eurosport Norge)
20.45: Polen - Irland, EM-kvalifisering gruppe D (Eurosport Norge)
20.45: Tyskland - Georgia, EM-kvalifisering, gruppe D (MAX)

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag