*Nettavisen* Sportspill.

Slik ser du søndagens fotballkamper

Gianluigi Buffon og hans Juventus møter Inter på San Siro i Milano til toppkamp søndag kveld.  Foto: Ciro De Luca (Reuters / NTB scanpix)

En strålende fotballsøndag står foran oss og nå vises også både La Liga og Serie A. Vi gir deg søndagens komplette oversikt.

18.10.15 07:01

Klubbfotballen ruller igjen denne helgen og det vrimler av godbiter både i England, Norge og resten av fotball-Europa

Her finner du alle godbitene på helgens langoddsprogram

Viasat har sikret seg rettighetene for Serie A og La Liga og det betyr et enda mer spennende utvalg enn tidligere i høst.

Søndag 18. oktober
12.00: Villarreal - Celta Vigo, La Liga (Viasat Fotball)
12.30: Bologna - Palermo, Serie A (Viasat Sport)
14.15: Derby - Wolverhampton, Championship (TV 2 Sport Premium)
14.30: Heerenveen - Feyenoord, Eredivisie (Viasat Fotball)
15.00: Napoli - Fiorentina, Serie A (Viasat Sport)
15.00: Atalanta - Carpi, Serie A (Viaplay)
15.00: Sassuolo - Lazio, Serie A (Viaplay)
15.00: Frosinone - Sampdoria, Serie A (Viaplay)
15.00: Genoa - Chievo, Serie A (Viaplay)
15.00: Verona - Udinese, Serie A (Viaplay)
15.00: Jerv - Nest-Sotra, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Strømmen - Ranheim, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Åsane - Kristiansund BK, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Halmstad - AIK, Allsvenskan (C More Live 3)
15.30: Molde - Mjøndalen, Tippeligaen (C More Fotball)
15.30: Hønefoss - Sogndal, OBOS-ligaen (C More Live)
15.30: Köln - Hannover, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Real Sociedad - Atletico Madrid, La Liga (Viasat Fotball)
17.00: Newcastle - Norwich, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.00: Bordeaux - Montpellier, Ligue 1 (Viasat Fotball)
17.30: Stuttgart - Ingolstadt, Bundesliga (Eurosport 2)
17.30: Falkenberg - Åtvidaberg, Allsvenskan (C More Live 3)
17.30: Hammarby - Helsingborg, Allsvenskan (C More Live 4)
18.00: Rosenborg - Bodø/Glimt, Tippeligaen (C More Fotball)
18.00: Vålerenga - Sarpsborg 08, Tippeligaen (C More Live)
18.00: Lillestrøm - Haugesund, Tippeligaen (C More Live 2)
18.00: Bryne - Follo, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Fredrikstad - Hødd, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Sandnes Ulf - Levanger, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.15: Getafe - Las Palmas, La Liga (Viasat Fotball)
20.00: Tromsø - Viking, Tippeligaen (TV 2 Zebra)
20.30: Deportivo la Coruna - Athletic Bilbao, La Liga (Viasat Sport)
20.45: Inter - Juventus, Serie A (Viasat Fotball)
21.00: Rennes - Nice, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Mandag 19. oktober
18.00: Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin, Polen: Ekstraklasa (Eurosport 2)
19.00: Brann - Bærum, OBOS-ligaen (TV 2 Zebra)
20.15: 1860 München - Karlsruhe, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Sporting Gijon - Granada, La Liga (Viasat Fotball)
21.00: Swansea - Stoke, Premier League (TV 2 Sport Premium)

Annonsebilag