*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

SKAL SPILLE TIPPEKAMPEN: Så glad blir man av å finne ut at man skal spille tippekampen på lørdag mot West Ham. Foto: Clint Hughes (Ap)

Det er en fest for alle som elsker fotball også den kommende uken.

25.08.15 10:00

Selv om Ligue 1, La Liga og Serie A står uten TV-distributør i Norge per dags dato, er det nok av høydepunkter å ta av denne uken.

Allerede mandag er det et høydepunkt på plakaten, med Arsenals hjemmekamp mot Liverpool.

Ikke glem å følge med på langoddsprogrammet for å finne de beste spillene hver eneste dag.

Er det feil eller mangler i vår oversikt? Send gjerne en e-post!

Tirsdag 25. august
20.45: Sjakhtar Donetsk - Rapid Wien, Champions League, kvalifisering (Viasat Sport).
20.45: Malmö - Celtic, Champions League, kvalifisering (Viasat 4).
20.45: Monaco - Valencia, Champions League, kvalifisering (Viasat Fotball).
20.45: Dinamo - Skënderbeu Korçë, Champions League, kvalifisering (Viaplay).
20.45: Maccabi Tel Aviv - Basel, Champions League, kvalifisering (Viaplay).
20.45: Luton - Stoke, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium).
20.45: Hartlepool - Bournemouth, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium 2).

Onsdag 26. august
20.45: CSKA Moskva - Sporting, Champions League, kvalifisiering (Viasat Sport).
20.45: Club Brugge - Man. United, Champions League, kvalifisiering (Viasat 4).
20.45: Leverkusen - Lazio, Champions League, kvalifisiering (Viasat Fotball).
20.45: APOEL - Astana, Champions League, kvalifisiering (Viaplay).
20.45: Partizan - BATE, Champions League, kvalifisiering (Viaplay).
20.45: Barnsley - Everton, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium).

Torsdag 27. august
20.00: Rosenborg - Steaua, Europa League, kvalifisering (MAX).
20.30: Molde - Standard Liege, Europa League, kvalifisering (VOX).
20.30: Dortmund - Odd, Europa League, kvalifisering (TV 2 Sportskanalen).

Fredag 28. august
18.00: Podbeskidzie Bielsko-Biala - Lechia Gdánsk, Ekstraklasa (Eurosport 2).
19.00: Aalesund - Vålerenga, Tippeligaen (TV 2 Zebra).
19.00: Hammarby - Kalmar, Allsvenskan (C More Live 3).
20.30: Wolfsburg - Schalke, Bundesliga (Eurosport 2).
20.45: Blackburn - Bolton, Championship (TV 2 Sport Premium).

Lørdag 29. august
13.05: Derby - Leeds. Championship (TV 2 Sport Premium 2).
13.45: Newcastle - Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium).
15.30: Köln - Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2).
16.00: Liverpool - West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium).
16.00: Ipswich - Brighton,Championship (TV 2 Sport Premium 2).
16.00: Falkenberg - IFK Norrköping, Allsvenskan (C More Live 2).
16.00: Djurgården - Halmstad, Allsvenskan (C More Live 3).
16.00: Örebro - Häcken, Allsvenskan (C More Live 4).
18.00: Viking - Sandefjord, Tippeligaen (C More Fotball).
18.30: Tottenham - Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium).
18.30: Bayern München - Bayer Leverkusen, Bundesliga (Eurosport 2).
22.00: Toronto - Montreal Impact, MLS (Eurosport 2).

Søndag 30. august
12.30: Ajax - Den Haag, Eredivisie (Viasat Fotball).
14.30: Southampton - Norwich, Premier League (TV 2 Sport Premium).
15.00: Strømmen - Brann, OBOS-ligaen (TV 2 Zebra).
15.00: AIK - Åtvidaberg, Allsvenskan (C More Live 3).
15.00: IFK Göteborg - Gefle, Allsvenskan (C More Live 4).
15.30: Stabæk - Odd, Tippeligaen (C More Fotball).
15.30: Molde - Lillestrøm, Tippeligaen (C More Live).
15.30: Dortmund - Hertha, Bundesliga (Eurosport 2).
16.45: PSV Eindhoven - Feyenoord, Eredivisie (Viasat Fotball).
17.00: Swansea - Man. United, Premier League (TV 2 Sport Premium).
17.30: Werder Bremen - Mönchengladbach, Bundesliga (Eurosport 2).
17.30: Helsingborg - Malmö, Allsvenskan (C More Live 3).
17.30: Elfsborg - Sundsvall, Allsvenskan (C More Live 4).
18.00: Mjøndalen - Strømsgodset, Tippeligaen (C More Fotball).
18.00: Start - Haugesund, Tippeligaen (C More Live).
18.00: Bodø/Glimt - Sarpsborg 08, Tippeligaen (C More Live 2).
18.00: Fredrikstad - Sandnes Ulf, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo).
18.00: Hødd - Bryne, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo).
18.00: Hønefoss - Bærum, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo).
18.00: Kristiansund BK - Levanger, OBOS-ligaen ( TV 2 Sumo).
18.00: Nest-Sotra - Ranheim, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo).
18.00: Sogndal - Follo, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo).
18.00: Åsane - Jerv, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo).
20.00: Tromsø - Rosenborg, Tippeligaen (TV 2 Zebra).
23.00: Seattle Sounders - Portland Timbers, MLS (Eurosport).

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag