Gå til sidens hovedinnhold

Påskens fotballgodbiter

Sjekk hvilke kamper du kan glede deg til i påskeuken.

HTML EMBED

Påsken er høytid for fotballfrelste, og de neste dagene spilles det en rekke spennende oppgjør, med Liverpool – Manchester City som det største høydepunktet for mange.

I oversikten under finner du samtlige kamper som spilles i Tippeligaen og Premier League i påsken. I tillegg har vi tatt med de mest interessante (TV-sendte) matchene i en del andre ligaer.

Sportspills eksperter kommer selvsagt med odds- og travtips hver dag i påsken.

Les også:Travprogrammet i påsken

HTML EMBED

Fredag 18. april
16.00: Blackburn – Yeovil, Championship

16.00: Bournemouth – Sheffield Wednesday, Championship

16.00: Charlton - Bolton, Championship

16.00: Huddersfield - Brighton, Championship

16.00: Wigan - Reading, Championship

18.15: Blackpool – Burnley, Championship (TV 2 Sport Premium og Sumo)

20.30: Saint-Etienne – Rennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.30: Doncaster – Derby, Championship (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Lørdag 19. april
13.45: Tottenham – Fulham, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

15.00: Parma – Inter, Serie A (CMore Fotball)

16.00: Cardiff – Stoke, Premier League(TV 2 Sport Premium og Sumo)

16.00: West Ham – Crystal Palace,Premier League

16.00: Aston Villa – Southampton, Premier League

16.00: Newcastle – Swansea, Premier League

16.00: Osasuna – Valencia, La Liga (CMore Live)

16.00: Barnsley - Leeds, Championship (TV 2 Sport Premium og Sumo)

18.30: Hull – Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

18.30: Hamburg – Wolfsburg, Bundesliga (Eurosport 2)

18.30: Juventus – Bologna, Serie A

20.00: Atletico Madrid – Elche, La Liga (MAX)

21.00: Fiorentina – Roma, Serie A

Søndag 20. april
13.00: Norwich – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

14.00: Monaco – Nice, Ligue 1

15.05: Chelsea – Sunderland, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

17.30: Stuttgart – Schalke, Bundesliga (Eurosport 1 eller 2)

19.00: Sevilla – Granada, La Liga (CMore Fotball)

21.00: Marseille - Lille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Mandag 21. april
13.00: Fredrikstad – Hødd, 1. divisjon (TV 2 Zebra og Sumo)

15.00: Hønefoss – Tromsø, 1. Divisjon (CMore Live 3)

15.30: Viking – Haugsund, Tippeligaen (TV 2 Zebra og Sumo)

15.30: Vålerenga – Ulf Sandnes, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Aalesund – Start, Tippeligaen (CMore Live)

16.00: Burnley – Wigan, Championship (TV Sport Premium og Sumo)

18.00: Brann – Lillestrøm, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Molde – Sarpsborg, Tippeligaen (CMore Live)

18.00: Sogndal – Strømsgodset, Tippeligaen (CMore Live 2)

18.00: Odd – Stabæk, Tippeligan (CMore Live)

18.15: Leeds – Nottingham Forest, Championship (TV 2 Sport Premium og Sumo)

19.00: Bodø/Glimt – Rosenborg, Tippeligaen (TV 2 og Sumo)

21.00: Manchester City - West Bromwich,Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Kommentarer til denne saken