Manchester United og Swansea sparker i gang Premier League-sesongen lørdag kl. 13.45.
Manchester United og Swansea sparker i gang Premier League-sesongen lørdag kl. 13.45. Foto: Clint Brewer (Splash News)

Premier League tilbake på TV

Sjekk hvilke fotballkamper du kan se på TV denne uken.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Hele sendeskjemaet for TV Sumo finner du her.

Mandag 11. august
19.00: Fredrikstad – Mjøndalen, 1. divisjon (TV 2 Zebra og Sumo)

19.05: Häcken – Elfsborg, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.20: Öster – Värmamo, Superettan (CSports)

20.15: Greuther Fürth – Nürnberg, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

20.45: Carlisle – Derby, ligacupen (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Tirsdag 12. august
20.30: Manchester United – Valencia, treningskamp (TV 2 Sport Premium og Sumo)

20.45: Real Madrid – Sevilla, supercup (Viasat Fotball)

20.45: MK Dons – AFC Wimbledon, ligacupen (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Onsdag 13. august
18.00: Stabæk – Haugesund, cupen (TV 2 Sportskanalen og Sumo)

18.00: Borussia Dortmund – Bayern München, DFL-Supercup (Eurosport 2)

19.00: Bryne – Ullensaker/Kisa, 1. divisjon (CSports)

19.00: Nest-Sotra - Alta, 1. divisjon (CSports)

19.00: Strømmen - Hødd, 1. divisjon (CSports)

19.00: Tromsdalen - Ranheim, 1. divisjon (CSports)

19.00: Bryne – Ullensaker/Kisa, 1. divisjon (CSports)

19.00: Malmö – Örebro, Allsvenskan (CSports)

19.00: Åtvidaberg – IFK Göteborg, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Brommapojkarna – Gefle, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.05: AIK – Djurgården, Allsvenskan (CMore Fotball)

20.00: Molde – Viking, cupen (NRK 2)

20.00: Kristiansund - Sandefjord, 1. divisjon (TV 2 Zebra og Sumo)

20.45: Coventry – Cardiff, ligacupen (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Torsdag 14. august
18.00: Bærum – Tromsø, 1. divisjon (CMore Fotball)

18.00: Lillestrøm – Sarpsborg, cupen (NRK 2)

19.00: HamKam - Fredrikstad, 1. divisjon (CSports)

19.00: Mjøndalen - Hønefoss, 1. divisjon (CSports)

19.00: Halmstad - Häcken, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Mjällby – IFK Norrköping, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.00: Kalmar - Falkenberg, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.05: Helsingborg – Elfsborg, Allsvenskan (CSports)

20.00: Odd – Brann, cupen (TV 2 Sportskanalen og Sumo)

Fredag 15. august
18.30: Varberg – Sirius, Superettan (CSports)

19.00: Start – Strømsgodset, Tippeligaen (TV 2 Zebra og Sumo)

19.00: Alem Waldalgsheim - Bayer Leverkusen, DFB Pokal (Viasat Sport)

20.25: Caen - Lille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Lørdag 16. august

13.15: Leeds – Middlesbrough, Championship (TV 2 Sport Premium 2 og Sumo)

13.45: Manchester United – Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

15.30: Viking – Sogndal, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Stuttgart Kickers - Borussia Dortmund, DFB-pokal (Viasat Sport)

16.00: West Ham – Tottenham, Premier League ( TV2 Sport Premium 2 og Sumo)

16.00: Rotherham - Wolverhampton, Championship (TV 2 Sport Premium 2 og Sumo)

16.00: Gefle – Malmö, Allsvenskan (CMore Live 4)

16.00: Husqvarna – Östersund, Superettan (CMore Sports)

16.55: Paris Saint-Germain - Bastia, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Aalesund – Haugesund, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.30: Arsenal – Crystal Palace, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Søndag 17. august
14.30: Liverpool – Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

14.45: Ljungskile – GAIS, Superettan (CSports)

15.00: Sandefjord – Mjøndalen, 1. divisjon (CMore Live)

15.00: Örebro – AIK, Allsvenskan (CMore Live 3)

15.00: Falkenberg – Åtvidaberg, Allsvenskan (CMore Live 4)

15.30: Stabæk – Odd, Tippeligaen (CMore Fotball)

16.00: Preussen - Bayern München, DFB-pokal (Viasat Fotball)

17.00: Newcastle – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

17.30: IFK Göteborg – Brommapojkarna, Allsvenskan (CMore Live 3)

17.30: Elfsborg - Kalmar, Allsvenskan (CMore Live 4)

18.00: Brann – Rosenborg, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Sarpsborg – Molde, Tippeligaen (CMore Live)

18.00: Bodø/Glimt – Sandnes Ulf, Tippeligaen (CMore Live 2)

18.00: Alta - Bærum, 1. divisjon (CSports)

18.00: Hødd - HamKam, 1. divisjon (CSports)

18.00: Hønefoss - Fredrikstad, 1. divisjon (CSports)

18.00: Ranheim - Kristiansund, 1. divisjon (CSports)

18.00: Strømmen - Bryne, 1. divisjon (CSports)

18.00: Ullensaker/Kisa - Tromsdalen, 1. divisjon (CSports)

18.20: Sundsvall – Öster, Superettan (CSports)

19.00: Lillestrøm – Vålerenga, Tippeligaen (TV 2 og Sumo)

21.00: Bordeaux - Monaco, Ligue 1 (Viasat Fotball)

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus