*Nettavisen* Sportspill.

Søndagens TV-sendte kamper

Milans Jeremy Menez og Sulley Muntari møter Inter til byderby i Milano søndag kveld. Foto: Marco Vasini (AP / NTB scanpix)

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV denne helgen.

19.04.15 08:43

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Søndag 19. april
12.00: Rayo Vallecano – Almeria, La Liga (CMore Live)
12.30: Sassuolo – Torino, Serie A (CMore Fotball)
12.30: Feyenoord – Go Ahead Eagles, Eredivisie (Viasat Fotball)
14.00: Lille – Bordeaux, Ligue 1 (Viasat Play)
14.30: Manchester City – West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
14.30: Ajax – NAC Breda, Eredivisie (Viasat Fotball)
15.00: Roma – Atalanta, Serie A (CMore Live)
15.00: Åtvidaberg – Falkenberg, Allsvenskan (CMore Live 4)
15.30: Bodø/Glimt – Odd, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Werder Bremen – Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Aston Villa – Liverpool, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)
17.00: Newcastle – Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.00: Brommapojkarna – Athletic FC United, Superettan (CMore Play)
17.00: Syrianska – Ljungskile, Superettan (CMore Play)
17.30: Wolfsburg – Schalke, Bundesliga (Eurosport 2)
17.30: Häcken – IFK Göteborg, Allsvenskan (CMore Live 4)
18.00: Molde – Aalesund, Tippeligaen (TV 2)
18.00: Stabæk – Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Tromsø – Lillestrøm, Tippeligaen (CMore Live 2)
18.00: Sandefjord – Sarpsborg, Tippeligaen (CMore Live 3)
18.00: Follo – Jerv, OBOS-ligaen (CSports)
18.00: Bryne – Ranheim, OBOS-ligaen (CSports)
18.00: Kristiansund – Åsane, OBOS-ligaen (CSports)
18.00: Sandnes Ulf – Nest-Sotra, OBOS-ligaen (CSports)
18.00: Sogndal – Hønefoss, OBOS-ligaen (CSports)
18.00: Strømmen – Bærum, OBOS-ligaen (CSports)
19.00: Villarreal – Cordoba, La Liga (CMore Live)
20.45: Inter – Milan, Serie A (CMore Fotball)
21.00: Eibar – Celta Vigo, La Liga (CMore Live)
21.00: Lyon – Saint-Etienne, Ligue 1 (Viasat Fotball)
23.00: Philadelphia Union – New England Revolution, Major League (Eurosport 2)

Annonsebilag