Tottenham møter Chelsea i ligacupfinalen kl. 17 søndag.
Tottenham møter Chelsea i ligacupfinalen kl. 17 søndag. Foto: Peter Byrne (PA / NTB scanpix)

Ukens TV-kamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV denne uken.

Kommersielt


Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Onsdag 25. februar
20.45: Arsenal – Monaco, Champions League (Viasat 4)
20.45: Bayer Leverkusen – Atletico Madrid, Champions League (Viasat Fotball)

Torsdag 26. februar
19.00: Besiktas – Liverpool, Europa League (MAX)
19.00: Inter – Celtic, Europa League (CMore Fotball)
19.00: Fiorentina - Tottenham, Europa League (CMore Live)
21.05: Feyenoord - Roma, Europa League (CMore Fotball)
21.05: Athletic Bilbao – Torino, Europa League (CMore Live)

Fredag 27. februar
20.30: Bayern München – Köln, Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Marseille – Caen, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.45: Espanyol – Cordoba, La Liga (CMore Live)

Lørdag 28. februar
13.00: Viking – Haugesund, treningskamp (TV 2 Sportskanalen)
13.45: West Ham – Crystal Palace, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.00: Molde – Kristiansund, treningskamp (TV 2 Sumo)
15.30: Borussia Dortmund – Schalke, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Manchester United – Sunderland, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Fulham – Derby, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.00: Granada – Barcelona, La Liga (CMore Fotball)
16.00: Lille – Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Rayo Vallecano – Levante, La Liga (CMore Fotball)
18.00: Leioa – Real Madrid Castilla,Segunda B (TV 2 Sumo)
18.30: Eintracht Frankfurt – Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)
20.00: Almeria – Deportivo La Coruna, La Liga (CMore Fotball)
20.00: Bordeaux – Reims, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.45: Chievo – Milan, Serie A (CMore Live)
22.00: Malaga – Getafe, La Liga (MAX)

Søndag 1. mars
12.00: Valencia – Real Sociedad, La Liga (CMore Live)
12.30: Excelsior – Heerenveen, Eredivisie (Viasat Fotball)
13.00: Liverpool – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium)
13.00: Celtic – Aberdeen, skotsk Premier League (CMore Fotball)
15.00: Sassuolo – Lazio, Serie A (CMore Fotball)
15.00: Palermo – Empoli, Serie A (CMore Live)
15.00: Atalanta – Sampdoria, Serie A (CSports)
15.00: Genoa – Parma, Serie A (CSports)
15.05: Arsenal – Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.05: Norwich - Ispwich, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
15.30: Borussia Mönchengladbach – Paderborn, Bundesliga (Eurosport 2)
16.45: PSV Eindhoven - Ajax, Eredivisie (Viasat Fotball)
17.00: Chelsea – Tottenham, ligacup (TV 2 Sport Premium)
17.00: Eibar – Athletic Bilbao, La Liga (CMore Live)
17.30: Werder Bremen – Wolfsburg, Bundesliga (Eurosport 2)
18.00: Inter – Fiorentina, Serie A (CMore Fotball)
19.00: Sevilla – Atletico Madrid, La liga (CMore Live)
20.15: Porto – Sporting Lisboa, Primeira (Viasat Sport)
20.45: Torino – Napoli, Serie A (CMore Fotball)
21.00: Real Madrid – Villarrea, La Liga (CMore Live)
21.00: Monaco – Paris Saint-Germain, Ligue 1 (Viasat Fotball)