*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

Vålerenga kan du se på TV hele tre ganger denne uken. Foto: Erlend Aas (NTB scanpix)

Sjekk hvilke kamper som går direkte på TV denne uken.

07.05.14 11:52

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Hele sendeskjemaet for TV Sumo finner du her.

Mandag 5. mai
18.00: Zawiska Bydgoszcz – Lech Poznan, Ekstraklasa (Eurosport 2)

18.45: Öster – Ljungskilde, Superettan (CMore Play)

19.00: Stabæk – Vålerenga, Tippeligaen (TV 2 Zebra og Sumo)

19.00: Viking – Odd, Tippeligaen (CMore Fotball)

19.00: Lazio – Verona, Serie A (CMore Live)

19.00: Falkenberg – Gefle, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.00: AIK – Helsingborg, Allsvenskan (CMore Live 4)

21.00: Crystal Palace – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Juventus – Atalanta, Serie A (Canal 9)

22.00: Real Sociedad – Granada, La Liga (CMore Fotball)

Tirsdag 6. mai
19.00: Fiorentina – Sassuolo, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Manchester United – Hull, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Napoli – Cagliaria, Serie A (CMore Fotball)

Onsdag 7. mai
18.00: Kolstad – Rosenborg, cupen (Sumo)

18.00: Stord – Brann, cupen (TV 2 Sportskanalen og Sumo)

19.00: Monaco – Guingamp, Ligue 1 (Viasat Fotball)

19.00: Djurgården – Kalmar, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Elfsborg – Mjällby, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.00: Häcken – Brommapojkarna, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.05: IFK Norrköping – Åtvidaberg, Allsvenskan (CSports)

20.45: Manchester City – Aston Villa, Premier League (TV 2 Sport Premium ogSumo)

20.45: Sunderland – West Bromwich, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Valladolid – Real Madrid, La Liga (CMore Fotball)

19.00: Paris Saint-Germain – Rennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Torsdag 8. mai
18.00: Sola – Viking, cupen (TV 2 Sumo)

18.00: Elverum – Vålerenga, cupen (TV 2 Sportskanalen og Sumo)

19.00: Örebro – Falkenberg, Allsvenskan (CMore Live)

19.00: Gefle – IFK Göteborg, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Halmstad – AIK, Allsvenskan (CMore Live 3)

20.00: Helsingborg - Malmö, Allsvenskan (CMore Live 4)

20.45: Brighton - Derby, playoff Championship (TV 2 Premium og Sumo)

Fredag 9. mai
10.45: Nederland – Tyrkia, U17-EM (Eurosport 2)

11.00: Tyskland – Sveits, U17-EM (Eurosport)

15.00: Skottland – Portugal, U17-EM (Eurosport 2)

17.45: Malta – England, U17-EM (Eurosport 2)

20.45: Roma – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Wigan - Queens Park Rangers, playoff Championship (TV 2 Premium og Sumo)

Lørdag 10. mai
13.15: Peterborough - Leyton Orient, playoff League 1 (TV 2 Premium og Sumo)

15.30: Bodø/Glimt – Haugesund, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Bayern München – Stuttgart, Bundesligaen (Eurosport 2)

16.00: Kalmar – IFK Nottköping, Allsvenskan (CMore Live 4)

18.00: Aalesund – Brann, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Verona – Udinese, Serie A (Canal 9)

20.45: Inter – Lazio, Serie A (Canal 9)

21.00: Kamp ikke fastsatt, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Søndag 11. mai
12.30: Atalanta – Milan, Serie A (CMore Fotball)

13.00: Burton - Southend, playoff League 2 (TV 2 Premium og Sumo)

15.00: Nest-Sotra – Tromsø, 1. divisjon (TV 2 Zebra og Sumo)

15.00: Bærum – Kristiansand, 1. divisjon (CMore Live)

15.00: Sampdoria – Napoli, Serie A (Canal 9)

15.00: AIK – Mjällby, Allsvenskan (CMore Live 4)

15.30: Odd – Lillestrøm, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Kamp ikke fastsatt, 2. Bundesliga

*16.00: Liverpool – Newcastle, Premier League

*16.00: Fulham – Crystal Palace, Premier League

*16.00: Cardiff – Chelsea, Premier League

*16.00: Hull – Everton, Premier League

*16.00: Norwich – Arsenal, Premier League

*16.00: Southampton – Manchester United, Premier League

*16.00: Sunderland – Swansea, Premier League

*16.00: Tottenham – Aston Villa

*16.00: Manchester City – West Ham, Premier League

*16.00: West Bromwich – Stoke, Premier League

17.30: IFK Göteborg – Örebro (CMore Live 4)

18.00: Vålerenga – Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Sogndal – Start, Tippeligaen (CMore Live 2)

18.00: Stabæk – Sarpsborg, Tippeligaen (CMore Live 3)

18.00: Bryne – Hødd, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Bærum – Kristiansund, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Mjøndalen – Alta, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Ranheim – Fredrikstad, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Strømmen – Ullensaker, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Tromsdalen – HamKam, 1. Divisjon (CSports)

18.15: Derby - Brighton, playoff Championship 2 (TV 2 Premium og Sumo)

19.00: Molde – Strømsgodset, Tippeligaen (TV 2 og Sumo)

20.45: Roma – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

*TV 2 har ikke satt opp sendeskjema for Premier League-kampene søndag ennå.

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag