*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

Rosenborg møter Stabæk på Lerkendal 16. mai. Kampen går direkte på TV 2. Foto: Ned Alley (NTB scanpix)

Sjekk hvilke kamper som går direkte på TV denne uken.

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Hele sendeskjemaet for TV Sumo finner du her.

Mandag 12. mai
15.00: Malta – Nederland, U17-EM (Eurosport)

17.45: Tyskland – Skottland, U17-VM (Eurosport)

18.00: Wroclaw – Widzew Lodz, Ekstraklasa (Eurosport 2)

19.00: Sandnes Ulf – Rosenborg, Tippeligaen (TV 2 Zebraog Sumo)

19.00: Brommapojkarna – Helsingborg, Allsvenskan (C More Live 2)

19.00: Åtvidaberg – Häcken, Allsvenskan (C More Live 3)

19.00: Malmö – Halmstad, Allsvenskan (C More Live 4)

19.00: Falkenberg – Djurgården, Allsvenskan (C Sports)

20.45: Queens Park Rangers – Wigan, Championship playoff (TV 2 Sport Premium 2og Sumo)

20.45: York – Fleetwood, League Two playoff, (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Tirsdag 13. mai
20.45: Tyskland – Polen, privatkamp (Viasat Fotball)

20.45: Leyton Orient – Peterborough, League One playoff (TV 2 Sport Premium ogSumo)

Onsdag 14. mai
20.45: Sevilla – Benfica, Europa League (Canal 9 og C More Fotball)

Torsdag 15. mai
10.45: England – Nederland, U17-VM (Eurosport)

10.45: Tyrkia – Malta, U17-VM (Eurosport 2)

17.45: Portugal – Tyskland, U17-VM (Eurosport)

17.45: Sveits – Skottland, U17-VM (Eurosport 2)

19.00: Brommapojkarna – Mjällby, Allsvenskan (C More Live 2)

19.00: Norrköping – Falkenberg, Allsvenskan (C More Live 3)

19.05: AIK – Elfsborg, Allsvenskan (C More Live 4)

20.30: Hamburg – Greuther Fürth, kvalik Bundesligaen (Eurosport 2)

20.45: Rotherham – Preston, League One playoff (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Fredag 16. mai
16.00: Alta – Strømmen, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Viking – Sandnes Ulf, Tippeligaen (TV 2 Zebra og Sumo)

18.00: Brann – Bodø/Glimt, Tippeligaen (C More Fotball)

18.00: Aalesund – Sogndal, Tippeligaen (C More Live 4)

18.00: Haugesund – Odd, Tippeligaen (C More Live 3)

18.00: Lillestrøm – Molde, Tippeligaen (C More Live)

18.00: Start – Vålerenga, Tippeligaen (C More Live 2)

18.00: Fredrikstad – Nest-Sotra, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Hødd – Hønefoss, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Kristiansund – Ranheim, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Tromsø – Bærum, 1. divisjon (C Sports)

18.00: Ullensaker/Kisa – Bryne, 1. divisjon (C Sports)

19.00: Rosenborg – Stabæk, Tippeligaen (TV 2 og Sumo)

20.05: Strømsgodset – Sarpsborg, Tippeligaen (C More Fotball)

20.05: HamKam – Mjøndalen, 1. divisjon (C Sports)

20.45: Fleetwood - York, League Two playoff (TV 2 Sport Premium og Sumo)

Lørdag 17. mai
13.00: Southend – Burton, League Two playoff (TV 2 Sport Premium og Sumo)

18.00: Hull – Arsenal, FA-cupen (TV 2 Sport Premium og Sumo)

20.00: Borussia Dortmund – Bayern München, tysk cup (Viasat Fotball)

22.00: Valencia – Celta Vigo, La Liga (MAX)

Søndag 18. mai
15.00: Serie A (Canal 9)

17.30: U17-VM (Eurosport)

20.00: La Liga (C More Fotball)

20.00: La Liga (C More Live)

20.30: U17-VM (Eurosport)

20.45: Serie A (Canal 9)

21.00: Greuther Fürth – Hamburg, kvalik Bundesligaen (Eurosport 2)

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag