Manchester Citys skjebnekamp i Roma er av godbitene som vises på TV denne uken.
Manchester Citys skjebnekamp i Roma er av godbitene som vises på TV denne uken. Foto: Scott Heppell (Ap)

Ukens TV-sendte kamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV denne uken.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Det er siste runde i gruppespillet i Champions League tirsdag og onsdag, og Viasat har satt opp følgende kamper på gratiskanalen Viasat 4:

Tirsdag: Galatasaray – Arsenal

Onsdag: Roma – Manchester City

Ser du feil eller mangler i oversikten? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 8. desember
17.00: Eibar – Almeria, La Liga (CMore Fotball)

19.00: Levante – Getafe, La Liga (CMore Live)

19.00: Cagliari – Chievo, Serie A (CMore Fotball)

20.15: Nürnberg – 1860 München, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

21.00: Southampton – Manchester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)

21.00: Verona – Sampdoria, Serie A (CMore Fotball)

Tirsdag 9. desember
12.00: NorthEast United – Dehli Dynamos, Super League India (Eurosport 2)

17.45: Juventus – Atletico Madrid, UEFA Youth League (Eurosport)

20.45: Olympiakos – Malmö, Champions League (Viasat Sport)

20.45: Juventus – Atletico Madrid, Champions League (Viasat Xtra)

20.45: Real Madrid – Ludogorets, Champions League (Viasat Motor)

20.45: Liverpool – Basel, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Monaco – Zenit, Champions League (Viasat Xtra)

20.45: Benfica – Bayer Leverkusen, Champions League (Viasat Xtra)

20.45: Galatasaray – Arsenal, Champions League (Viasat 4)

20.45: Borussia Dortmund – Anderlecht, Champions League (Viasat Xtra)

Onsdag 10. desember
12.00: Atletico de Kolkata – Kerala Blasters, Super League India (Eurosport 2)

14.30: Mumbai City – Chennaiyin, Super League India (Eurosport 2)

20.15: Moghreb – Auckland, FIFA Club World Cup (Eurosport 2)

20.45: Bayern München – CSKA Moskva, Champions League (Viasat Motor)

20.45: Roma – Manchester City, Champions League (Viasat 4)

20.45: Barcelona – Paris Saint-Germain, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Ajax – APOEL, Champions League (Viasat Xtra)

20.45: Chelsea – Sporting Lisboa, Champions League (Viasat Sport)

20.45: Maribor – Schalke, Champions League (Viasat Xtra)

20.45: Athletic Bilbao – BATE, Champions League (Viasat Xtra

20.45: Porto – Shakhtar Donetsk, Champions League (Viasat Xtra)

Torsdag 11. desember
19.00: Besiktas – Tottenham, Europa League (MAX)

19.00: Europa League (CMore Fotball)

19.00: Europa League CMore Live)

21.05: Europa League (CMore Fotball)

21.05: Europa League CMore Live)

Fredag 12. desember
18.30: Greuther Fürth – Leipzig, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Hoffenheim – Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Lyon – Caen, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Brighton – Millwall, Championship (TV 2 Sport Premium)

20.45: Almeria – Real Madrid, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 13. desember
13.15: Middlesbrough – Derby, Championship (TV 2 Sport Premium)

15.30: Augsburg – Bayern München, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00: Chelsea - Hull, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Bolton – Ipswich, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

16.00: Getafe – Barcelona, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Nantes – Bordeaux, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Valencia – Rayo Vallecano, La Liga (CMore Fotball(

18.00: Palermo – Sassuolo, Serie A (CMore Live)

18.30: Arsenal – Newcastle, Premier League (TV 2 Sport Premium)

18.30: Mainz – Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Cordoba – Levante, La Liga (CMore Fotball)

20.15: Cruz Azul – Western Sydney Wanderes, FIFA Club World Cup (Eurosport 2)

20.45: Lazio – Atalanta, Serie A (CMore Live)

22.00: Malaga – Celta, La Liga (MAX)

Søndag 14. desember
12.00: Espanyol – Granada, La Liga (CMore Live)

12.30: Juventus – Sampdoria, Serie A (CMore Fotball)

14.30: Manchester United – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Genoa – Roma, Serie A (CMore Fotball)

15.30: Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach, Bundesliga (Eurosport 2)

17.00: Swansea – Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.00: Sevilla – Eibar, La Liga (CMore Live)

17.00: Guingamp – Paris Saint-Germain, Ligue 1 (Viasat Fotball)

17.30: Wolfsburg – Paderborn, Bundesliga (Eurosport 2)

18.00: Cesena – Fiorentina, Serie A (CMore Live 2)

19.00: Atletico Madrid – Villarreal, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Milan – Napoli, Serie A (CMore Live)

21.00: Real Sociedad – Athletic Bilbao (CMore Fotball)

21.00: Monaco – Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)