Premier League-oppgjøret mellom Chelsea og Manchester City er ukens godbit på TV-menyen.
Premier League-oppgjøret mellom Chelsea og Manchester City er ukens godbit på TV-menyen. Foto: Carl Court (Afp)

Ukens TV-sendte kamper

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 26. januar
19.00: Empoli – Udinese, Serie A (CMore Fotball)

19.00: DR Kongo – Tunisia, Afrikamesterskapet (Eurosport)

19.00: Kapp Verde – Zambia, Afrikamesterskapet (Eurosport 2)

20.45: Getafe – Celta Vigo, La Liga (CMore Live)

21.00: Rochdale – Stoke, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

21.00: Napoli – Genoa, Serie A (CMore Fotball)

Tirsdag 27. januar
10.00: Australia – De forente arabiske emirater, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

19.00: Senegal – Algerie, Afrikamesterskapet (Eurosport)

19.00: Sør-Afrika – Ghana, Afrikamesterskapet (Eurosport 2)

20.45: Chelsea – Liverpool, ligacupen (TV 2 Sport Premium)

Onsdag 28. januar
19.00: Kamerun – Elfenbenskysten, Afrikamesterskapet (Eurosport)

19.00: Guinea – Kamerun, Afrikamesterskapet (Eurosport 2)

20.45: Sheffield United – Tottenham, ligacupen (TV Sport Premium)

21.00: Atletico Madrid – Barcelona, Copa del Rey (CMore Fotball)

Torsdag 29. januar
20.00: Getafe – Villarreal, Copa del Rey (CMore Fotball)

22.00: Athletic Bilbao – Malaga, Copa del Rey (CMore Fotball)

22.00: Sevilla – Espanyol, Copa del Rey (CMore Live)

Fredag 30. januar
20.30: Wolfsburg – Bayern München, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Paris Saint-Germain, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Bournemouth – Watford, Championship (TV 2 Sport Premium)

20.45: Rayo Vallecano – Deportivo La Coruna, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Patrick Thistle – St. Mirren, skotsk Premier League (CMore Live)

Lørdag 31. januar
10.00: Finale, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

13.15: Brentford – Middlesbrough, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

13.45: Hull – Newcastle, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Atalanta – Cagliari, Serie A (CMore Live)

16.00: Liverpool – West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Cardiff – Derby, Championship (TV 2 Sport Premiuum 2)

16.00: Real Madrid – Real Sociedad, La Liga (MAX)

16.30: Marseille – Evian, Ligue 1 (Viasat Fotball)

17.00: Kvartfinale, Afrikamesterskapet (Eurosport)

18.00: Eibar – Atletico Madrid, La Liga (CMore Live)

18.00: Genoa – Fiorentina, Serie A (CMore Fotball)

18.30: Chelsea – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium)

18.30: Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Granada – Elche, La Liga (CMore Fotball)

20.00: Nantes – Lille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.00: Kvartfinale, Afrikamesterskapet (Eurosport)

20.45: Roma – Empoli, Serie A (CMore Live)

Søndag 1. februar
12.00: Levante – Athletic Bilbao, La Liga (CMore Live)

12.30: Sassuolo – Inter, Serie A (CMore Fotball)

12.30: Feyenoord – Den Haag, Eredivisie (Viasat Fotball)

14.30: Arsenal – Aston Villa, Premier League (TV 2 Sport Premium)

14.30: Celtic – Rangers, skotsk ligacup (TV 2 Sportskanalen)

14.30: Vitesse – Ajax, Eredivisie (Viasat Fotball)

15.00: Udinese – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

15.00: Cesena – Lazio, Serie A (CMore Live)

15.30: Werder Bremen – Hertha Berlin, Bundesliga (Eurosport 2)

17.00: Southampton – Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.00: Almeria – Getafe, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Kvartfinale, Afrikamesterskapet (Eurosport)

17.30: Augsburg – Hoffenheim, Bundesliga (Eurosport 2)

19.00: Sevilla – Espanyol, La Liga (CMore Live)

20.00: Kvartfinale, Afrikamesterskapet (Eurosport)

20.45: Milan – Parma, Seria A (CMore Fotball)

21.00: Barcelona – Villarreal, La Liga (CMore Live)

21.00: Monaco – Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)