Gå til sidens hovedinnhold

Dette er ukens fotball du kan strømme

Vi gir deg en komplett oversikt over all fotball du kan strømme denne uken.

Det er en god uke for deg som liker å se internasjonal fotball eller en seriestart i norsk fotball, treningskamper og en liten perle fra divisjonen i England.

Følg med på oddsen på kampene her

Klikk på lenkene etter kampen for å komme rett til sendingen.

Onsdag 20.mars

12:50 IFK Norrköping - Sarpsborg 08 (Nettavisen direktesport)

19:00 Barcelona - LSK (TV 2 Sumo)

20:30 Wales - Trinidad & Tobago (TV 2 Sumo)

20:30 Tyskland - Serbia (TV 2 Sumo)

Følg med på oddsen på kampene her

Torsdag 21.mars

16:00 Kasakhstan - Skottland (TV 2 Sumo)

18:00 Kypros - San Marino (TV 2 Sumo)

18:15 Tyskland U21 - Frankrike U21 (Eurosport Player)

18:45 Kosovo - Danmark (TV 2 Sumo)

20:00 Belgia - Russland (TV 2 Sumo)

20:30 Østerrike - Polen (TV 2 Sumo)

20:30 Kroatia - Aserbadsjan (TV 2 Sumo)

20:30 Nederland - Hviterussland (TV 2 Sumo)

20:30 Israel - Slovenia (TV 2 Sumo)

20:30 Nord-Irland - Estland (TV 2 Sumo)

20:30 Makedonia - Latvia (TV 2 Sumo)

Fredag 22.mars

15:00 Aalborg - Odd (Nettavisen direktesport)

17:45 Bulgaria - Montenegro (TV 2 Sumo)

18:00 Vålerenga - Lillestrøm (Nettavisen direktesport og Eurosport player)

19:00 Norge U21 - Finland U21 (Nettavisen direktesport)

20:30 Portugal - Ukraina (TV 2 Sumo)'

20:30 Moldova - Frankrike (TV 2 Sumo)

20:30 Luxembourg - Litauen (TV 2 Sumo)

20:30 Andorra - Island (TV 2 Sumo)

20:30 Albania - Tyrkia (TV 2 Sumo)

Følg med på oddsen på kampene her

Lørdag 23.mars

13:00 Walsall - Barnsley (Viaplay)

14:00 LSK - Kolbotn (Nettavisen direktesport)

14:00 Lyn - Fart (Nettavisen direktesport)

14:00 Sandviken - Røa (Nettavisen direktesport)

14:00 Brann - Sogndal (Nettavisen direktesport)

14:45 Georgia - Sveits (TV 2 Sumo)

15:00 Klepp - Avaldsnes (Nettavisen direktesport)

16:00 Kristiansund - Aalesund (Nettavisen direktesport)

17:30 Sverige - Romania (TV 2 Sumo)

17:45 Gibraltar - Irland (TV 2 Sumo)

17:45 Malta - Færøyene (TV 2 Sumo)

20:10 Spania - Norge (TV 2 Sumo)

20:30 Liechtenstein - Hellas (TV 2 Sumo)

20:30 Bosnia - Armenia (TV 2 Sumo)

20:30 Italia - Finland (TV 2 Sumo)

22:30 Dallas - Colorado Rapids (Strive)

00:30 Philadelphia - Columbus (Strive)

00:30 New York - Orlando (Strive)

03:30 Los Angeles - Real Salt Lake (Strive)

Søndag 24.mars

12:30 Molde - Östersund (Eurosport player)

14:00 Trondheims-Ørn - Arna-Bjørnar (Nettavisen direktesport)

15:00 Kongsvinger - Degerfors (Nettavisen direktesport)

15:00 Vålerenga - Stabæk (Nettavisen direktesport og NRK nett-tv)

15:15 Mjøndalen - Stabæk (Eurosport player)

18:00 San Marino - Skottland (TV 2 Sumo)

18:00 Ungarn - Kroatia (TV 2 Sumo)

20:45 Kypros - Belgia (TV 2 Sumo)

20:45 Nederland - Tyskland (TV 2 Sumo)

21:00 New England - Cincinnati (Strive)

Kommentarer til denne saken