Gå til sidens hovedinnhold

Program for EM i fotball 2021

Fotball-EM avholdes fra 11. juni til 11. juli 2021. Her finner du hele programmet.

NRK og TV 2 har rettighetene til sommerens fotball-EM.

11. juni

Tyrkia - Italia: 21:00 - Gruppe A, Roma (NRK 1)

12. juni

Wales - Sveits: 15:00 - Gruppe A, Baku (NRK 1)

Danmark - Finland: 18:00 - Gruppe B, København (NRK 1)

Belgia - Russland: 21:00 - Gruppe B, St. Petersburg (TV 2)

13. juni

England - Kroatia: 15:00 - Gruppe D, London (TV 2)

Østerrike - Nord-Makedonia: 18:00 - Gruppe C, Bucuresti (TV 2)

Nederland - Ukraina: 21:00 - Gruppe D, Amsterdam (NRK 1)

14. juni

Skottland - Tsjekkia: 15:00 - Gruppe D, Glasgow (TV 2)

Polen - Slovakia: 18:00 - Gruppe E, St. Petersburg (NRK 1)

Spania - Sverige: 21:00 - Gruppe E, Sevilla (TV 2)

15. juni

Ungarn - Portugal: 18:00 - Gruppe F, Budapest (TV 2)

Frankrike - Tyskland: 21:00 - Gruppe F, München (NRK 1)

16. juni

Finland - Russland: 15:00 - Gruppe B, St. Petersburg (NRK 1)

Tyrkia - Wales: 18:00 - Gruppe A, Baku (NRK 1)

Italia - Sveits: 21:00 - Gruppe B, Roma (TV 2)

17. juni

Ukraina - Nord-Makedonia: 15:00 - Gruppe C, Bucuresti (NRK 1)

Danmark - Belgia: 18:00 - Gruppe B, København (TV 2)

Nederland - Østerrike: 21:00 - Gruppe C, Amsterdam (TV 2)

18. juni

Sverige - Slovakia: 15:00 - Gruppe E, St. Petersburg (NRK 1)

Kroatia - Tsjekkia: 18:00 - Gruppe D, Glasgow (NRK 1)

England - Skottland: 21:00 - Gruppe D, London (TV 2)

19. juni

Ungarn - Frankrike: 15:00 - Gruppe F, Budapest (TV 2)

Portugal - Tyskland: 18:00 Gruppe F, München (NRK 1)

Spania - Polen: 21:00 - Gruppe E, Sevilla (NRK 1)

20. juni

Italia - Wales: 18:00 - Gruppe A, Roma (TV 2)

Sveits - Tyrkia: 18:00 - Gruppe A, Baku (TV 2 Sport 1)

21. juni

Nord-Makedonia- Nederland: 18:00 - Gruppe C, Amsterdam (TV 2)

Ukraina - Østerrike: 18:00 - Gruppe C, Bucuresti (TV 2 Sport 1)

Danmark - Russland: 21:00 - Gruppe B, København (NRK 1)

Finland - Belgia: 21:00 - Gruppe B, St. Petersburg (NRK 3)

22. juni

Tsjekkia - England: 21:00 - Gruppe D, London (NRK 1)

Kroatia - Skottland: 21:00 - Gruppe D, Glasgow (NRK 3)

23. juni

Slovakia- Spania: 18:00 - Gruppe E, Sevilla (NRK 1)

Sverige - Polen: 18:00 - Gruppe E, St. Petersburg (NRK 2)

Tyskland - Ungarn: 21:00 - Gruppe F, München (TV 2 Sport 1)

Portugal - Frankrike: 21:00 - Gruppe F, Budapest (TV 2)

Åttedelsfinaler

26. juni

Gruppevinner A - Gruppetoer C: 18:00 - 1/8-finale London (TV 2)

Gruppetoer A - Gruppetoer B: 21:00 - 1/8-finale Amsterdam (NRK 1)

27. juni

Gruppevinner B - Gruppetreer A/D/E/F: 18:00 - 1/8-finale Sevilla (NRK 1)

Gruppevinner C - Gruppetreer D/E/F: 21:00 - 1/8-finale Budapest (TV 2)

28. juni

Gruppevinner F - Gruppetreer A/B/C: 18:00 - 1/8-finale Bucuresti (TV 2)

Gruppetoer D - Gruppetoer E: 21:00 - 1/8-finale København (NRK 1)

29. juni

Gruppevinner E - Gruppetreer A/B/C/D: 18:00 - 1/8-finale Glasgow (NRK 1)

Gruppevinner D - Gruppetoer F: 21:00 - 1/8-finale St. Petersburg (TV 2)

Kvartfinaler

2. juli

Vinner Kamp 41 - Vinner Kamp 42: 18:00 - Kvartfinale 1 St. Petersburg (NRK 1)

Vinner Kamp 39 - Vinner Kamp 37: 21:00 - Kvartfinale 2 München (TV 2)

3. juli

Vinner Kamp 40 - Vinner Kamp 38: 18:00 - Kvartfinale 3 Baku (TV 2)

Vinner Kamp 43 - Vinner Kamp 44: 21:00 - Kvartfinale 4 Roma (NRK 1)

Semifinaler

6. juli

Vinner Kvart 1 - Vinner Kvart 2: 21:00 - Semifinale 1 London (TV 2)

7. juli

Vinner Kvart 3 - Vinner Kvart 4: 21:00 - Semifinale 2 London (TV 2)

Finale
11. juli

Vinner Semi 1 - Vinner Semi 2: 21:00 - EM-Finalen London (NRK 1)