*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

Foto: Fredrik varfjell / NTB scanpix

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

16.10.13 14:02

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

14.oktober:
19.00: Sandefjord - Mjøndalen, Adeccoligaen (TV2 Zebra)

15. oktober
17.00: Norge U21 - Israel U21, EM-kvalik (TV 2 Sport)
19.00: England U21 - Litauen U21, EM-kvalik (TV2 Sport Premium)
20.00: Norge - Island, VM-kvalik (TV 2 Zebra)
20.15: Danmark - Malta, VM-kvalik (TV 2 Sport Premium 2)
20.45: Sverige - Tyskland, VM-kvalik (Viasat Fotball HD)
21.00: England - Polen, VM-kvalik (TV 2 Sport Premium)
21.00: Spania - Georgia, VM-kvalik (TV 2 Sport Premium 3)

16.oktober
01.30: Chile - Ecuador, VM-kval (TV 2 Sumo)
01.30: Paraguay - Colombia, VM-kval (TV 2 Sumo)
01:30: Uruguay - Argentina, VM-kval (TV 2 Sport)

17. oktober
04.35: Los Angeles Galaxy, Major League (CMore Fotball)

18. oktober
19.00: Sarpsborg - Brann, Adeccoligaen (TV 2 Zebra)
20.30: Hoffenheim - Leverkusen, Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Nice - Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.45: Roma - Napoli, Serie A (CMore Fotball)

19. oktober
13.15: Blackpool - Wigan, Championship (TV2 Sport Premium 2)
13.45: Newcastle - Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.30: Tromsø - Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Ranheim - Sandefjord, Adeccoliagen (C SPORTS)
15.30: Bryne - Hødd, Adeccoligaen (CMore Live 3)
15.30: Dortmund - Hannover, Bundesliga (Eurosport)
16.00: Man. United - Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Everton - Hull, Premier League (Opptak SP kl. 21.30)
16.00: Arsenal - Norwich, Premier League (Opptak SP 2 kl. 20.30)
16.00: Swansea - Sunderland, Premier League (Opptak SP 2 kl. 22.30)
16.00: Chelsea - Cardiff, Premier League (Opptak SP 3 kl. 20.30)
16.00: Stoke - West Bromwich, Premier League (Opptak SP 3 kl. 22.30)
16.00: Watford - Derby, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.00: Real Madrid - Málaga, Primera Division (CMore Live)
16.00: Gefle - Syrianska, Allsvenskan (CMore Live 2)
17.00: Paris St. Germain - Bastia, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Start - Rosenborg, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Valencia - Real Sociedad, Primera Division (CMore Live)
18.30: West Ham - Man. City, Premier League (TV 2 Sport Premium)
18.30: Hertha - Mönchengladbach, Bundesliga (Eurosport 2)
20.00: Osasuna - Barcelona, Primera Division (CMore Live)
20.45: Milan - Udinese, Serie A (CANAL9)
20.45: Twente - Ajax, Eresdivisie (CMore Fotball)
22.00: Espanyol - Atletico Madrid, Primera Divison (MAX)

HTML EMBED

20. oktober
12.00: Granada - Getafe, Primera Division (CMore Live)
12.30: Atalanta - Lazio, Serie A (CMore Fotball)
14.00: Sochaux - Monaco, Ligue 1 (Viasat Fotball)
14.00: Livorno - Sampdoria, Serie A (CMore Live)
15.00: Arna-Bjørnar - Stabæk, Toppserien (NRK1 og NRK 2)
15.00: Fiorentina - Juventus, Serie A (Canal9)
15.00: Göteborg - Öster, Allsvenskan (CMore Live 3)
15.00: Åtvidaberg - Helsingborg, Allsvenskan (CMore Live 4)
15.00: Follo - Strømmen, Adeccoligaen (CMore Play)
15.00: Kristiansund BK - Bodø/Glimt, Adeccoligaen (CMore Play)
15.00: Fiorentina - Juventus, Serie A (CANAL9)
15.30: Hønefoss - Molde, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Hamburg - Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)
17.00: Almeria - Rayo Vallecano, Primera Division (CMore Live)
17.00: Aston Villa - Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.30: Augsburg - Wolfsburg, Bundesliga (Eurosport 2)
18.00: Haugesund - Lillestrøm, Tippeligaen (CMore Live)
18.00: Sandnes Ulf - Odd, Tippeligaen (CMore Live)
18.00: Sogndal - Vålerenga, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: HamKam - Fredrikstad, Adeccoligaen (CMore Play)
18.00: Kongsvinger - Vard Haugesund, Adeccoligaen (CMore Play)
18.00: Mjøndalen - Ullensaker/Kisa, Adeccoligaen (CMore Play)
18.00: Elfsborg - Häcken, Allsvenskan (CMore Live)
19.00: Aalesund - Strømsgodset, Tippeligaen (TV 2)
19.00: Real Betis - Leche, Primera Division (CMore Live)
20.45: Torino - Inter, Serie A (Canal9)
21.00: Valladolid - Sevilla, Primera Division (CMore Fotball)
22.00: Houston Dynamo - Nw York Red Bulls, Major League (CMore Live)

HTML EMBED

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag