*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

Foto: Alex Livesey / Getty Images / All Over Press

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

04.10.13 07:20

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

30. september
18.00: Gornik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz, Ekstraklasa Polen (Eurosport 2)
19.00: Bodø/Glimt - Vard Haugesund, Adeccoligaen (TV 2 Zebra)
19.00: Gefle - Häcken, Allsvenskan (CMore Live 3)
19.00: AIK - Öster, Allsvenskan (CMore Live 4)
19.00: Brage - Landskrona, Superettan (CMore Play)
19.05: Åtvidaberg - IFK Norrköping, Allsvenskan (CMore Live 2)
19.20: Östersund -Örebro, Superettan (CMore Play)
20.15: Greuther Fürth - Dresden, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Fiorentina - Parma, Serie A, (CMore Fotball)
21.00: Everton - Newcastle, Premier League (TV 2 Sport Premium)
22.00: Granada - Athletic Bilbao, La Liga (CMore Live)

1. oktober
18.00: Zenit - Austria Wien, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Steaua - Chelsea, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Borussia Dortmund - Marseille, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Arsenal - Napoli, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Celtic - Barcelona, Champions League (Viasat 4)

2. oktober

15.45: Manchester City - Bayern München, UEFA Youth League (Eurosport)
18.00: CSKA Mmoskva - Viktoria Plzen, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Shakhtar Donetsk - Manchester United, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Real Madrid - FC København, Champions League (Viasat 4)
20.45: Paris SG - Benfica, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Manchester City - Bayern München, Champions League (Viasat Fotball)

3. oktober
12.45: Turbine Potsdam - Duisburg, Bundesliga kvinner (Eurosport 2)
18.00: Anji - Tottenham, Europa League, (MAX)
19.00: Trabzonspor - Lazio, Europa League (CMore Fotball)
19.00: Sevilla - Freiburg, Europa League (CMore Live)
19.00: Tromsø - Sheriff Tiraspol, Europa League (Canal 9)
21.05: Swansea - St. Gallen, Europa League (Canal 9)
21.05: Dnipro - Fiorentina, Europa League (CMore Fotball)
21.05: Wigan - Maribor, Europa League (CMore Live)

4. oktober
18.30: Union Berlin - Sandhausen, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
19.00: Brann - Haugesund, Tippeligaen (TV 2 Zebra)
19.00: Mjällby - AIK, Allsvenskan (CMore Live 4)
20.00: Villarreal - Granada, La Liga (CMore Fotball)
20.30: Bastia - Lorient, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.30: Hannover - Hertha, Bundesliga (Europsport 2)
22.00: Malaga - Osasuna, La liga (CMore Fotball)

5. oktober
02.35: HoustonDynamo - Montreal Impact, Major League (CMore fotball)
13.00: Karslruhe - FC Köln, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
13.15: Birmingham - Bolton, Championship (TV Sport Premium 2)
13.45: Manchester City - Everton (TV Sport Premium)
15.00: Avaldsnes - Vålerenga, NM kvinner (NRK 1)
15.30: Viking - Sandnes Ulf, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Stabæk - Sandefjord, Adeccoligaen (CMore Live)
15.30: Mönchengladbach - Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Liverpool - Crystal Palace, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Doncaster - Leicester, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.00: Brommapojkarna - Åtvidaberg, Allsvenskan (CMore Live 4)
17.00: Monaco - Saint-Etienne, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Strømsgodset - Vålerenga, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Rayo Vallecano - Real Sociedad, La Liga (CMore Live)
18.00: Chievo - Atalanta, Serie A (Canal 9)
18.00: Sunderland - Manhester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)
18.30: Leverkusen - Bayern Müchen, Bundesliga (Eurosport)
20.00: Levante - Real Madrid, La Liga (CMore Live)
20.45: Inter - Roma, Serie A (Canal 9)
22.00: Barcelona - Valladolid, La Liga (MAX)

6. oktober
01.35: New York Red Bulls - New England Revolution, Major League (CMore Fotball)
12.00: Atletico Madrid - Celta Vigo, La Liga (CMore Fotball)
12.30: Ajax - Utrecht, Eresdivise (CMore Live)
14.30: Norwich - Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium)
14.30: Southampton - Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)
15.00: Sampdoria - Torino, Serie A (CMore Live)
15.00: Napoli - Livorno, Serie A (Canal 9)
15.00: Öster - Gefle, Allsvenskan (CMore Live 2)
15.00: Djurgården - IFK Göteborg (CMore Live 3)
15.00: Syrianska - Elfsborg (CMore Live 4)
15.00: Stabæk - LSK Kvinner, NM (NRK 1)
15.30: Start - Sarpsborg, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Nürnberg - Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Follo - Kongsvinger, Adeccoligaen (C Sports)
16.00: Hødd - Elverum, Adeccoligaen (C Sports)
16.00: Strømmen - Ranheim, Adeccoligaen (C Sports)
17.00: Tottenham - West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.00: West Bromwich - Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)
17.00: Sevilla - Almeria, La Liga (CMore Live)
17.30: Freiburg - Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Eurosport 2)
17.30: Ikke bestemt, Allsvenskan (CMore Live 4)
18.00: Lillestrøm - Aalesund, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Molde - Tromsø, Tippeligaen (CMore Live 2)
18.00: Odd - Sogndal, Tippeligaen (CMore Live 3)
18.00: Bryne - Mjøndalen, Adeccoligaen (C Sports)
18.00: HamKam - Kristiansund, Adeccoligaen (C Sports)
18.00: Vard Haugesund - Ullensaker/Kisa, Adeccoligaen (C Sports)
19.00: Rosenborg - Hønefoss, Tippeligaen (TV 2)
19.00: Getafe - Betis, La Liga (CMore Live)
19.00: Nordsjælland - Brøndby, Superligaen (TV 3+)
20.45: Juventus - Milan, Serie A (Canal 9)
20.45: Lazio - Fiorentina, Seria A (CMore Live)
21.00: Athletic Bilbao - Valencia, La Liga (CMore Live)
21.00: Marseille - Paris SG, Ligue 1 (Viasat Fotball)
21.00: Atletico-MG - Corinthians, Serie A Brasil (TV 2 Sport)


HTML EMBED

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag