*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

Foto: Sang Tan / Ap / NTB scanpix

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

Mandag 28. oktober
16.45: Brasil - Russland, U17-VM (Eurosport 1)
18.00: Gornik Zabrze - Cracovia, Ekstraklasa Polen (Eurosport 2)
19.00: IFK Norrköping - Öster, Allsvenskan (CMore Live 3)
19.00: Jönköping - Landskrona, Superettan (CMore Play)
19.05: Elfsborg - Malmö, Allsvenskan (CMore Live 2)
19.20: Örgryte - Ljungskile, Superettan (CMore Play)
20.15: Bochum - Kaiserslautern, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Brighton - Watford, Championship (TV 2 Sport Premium)
22.00: Getafe - Athletic Bilbao, La Liga (CMore Fotball)

Tirsdag 29. oktober
13.45: Marokko - Elfenbenskysten, U17-VM (Eurosport 2)
16.45: Argentina - Tunisia, U17-VM (Eurosport 1)
20.00: Espanyol - Malaga, La Liga (CMore Live)
20.45: Arsenal - Chelsea, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium)
20.45: Burnley - West Ham, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium 2)
20.45: Manchester United - Norwich, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium 3)
20.45: Atalanta - Inter, Serie A (CMore Fotball)
22.00: Celta Vigo - Barcelona, La Liga (CMore Fotball)

Onsdag 30. oktober
20.00: Valencia - Almeria, La Liga (CMore Live)
20.45: Newcastle - Manchester City, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium)
20.45: Tottenham - Hull, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium 2)
20.45: Milan - Lazio, Serie A (CMore Fotball)
22.00: Real Madrid - Sevilla, La Liga (CMore Live)

Torsdag 31. oktober

20.00: Granada - Atletico Madrid, La Liga (CMore Live)
20.45: Roma - Chievo, Serie A (CMore Fotball)
22.00: Athletic Bilbao - Elche, La Liga (CMore Live)

Fredag 1. november
14.45: Kvartfinale U17-VM (Eurosport 2)
16.00: Kvartfinale U17-VM (Eurosport 1)
18.30: Aalen - Düsseldorf, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Paris St. Germain - Lorient, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.30: Borussia Dortmund - Stuttgard, Bundesliga (Eurosport)
20.45: Ipswich - Barnsley, Championship (TV 2 Sport Premium)
21.00: Barcelona - Espanyol, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 2. november
13.15: Watford - Leicester, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
13.45: Newcastle - Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.30: Hoffenheim - Bayern München - Stuttgard, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Real Sociedad - Osasuna, La Liga (CMore Fotball)
16.00: Fulham - Manchester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Sheffield Wednesday. - Reading, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.15: Kvartfinale U17-VM (Eurosport 1)
17.00: Rennes-Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Almeria - Valladolid, La Liga (CMore Fotball)
18.00: Parma - Juventus, Serie A (Canal 9)
18.30: Arsenal - Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)
18.30: Eintracht Frankfurt - Wolfsburg, Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Milan - Fiorentina, Serie A (Canal 9)
20.45: Napoli - Catania, Serie A (CMore Fotball)
22.00: Sevilla - Celta Vigo, La Liga (CMore Live)

Søndag 3. november
12.00: Getafe - Valenica, La Liga (CMore Live)
13.00: Mjøndalen - Hødd, Adeccoligaen (TV 2 Zebra)
13.00: Kamp ikke fastsatt, Adeccoligaen (CMore Fotball)
13.30: 1860 München - Dresden 2. Bundesliga (Eurosport 2)
14.30: Everton - Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.00: Udinese - Inter, Serie A (Canal 9)
15.00: Kamper ikke fastsatt, Allsvenskan (CMore: Live, Live 2, Live 3, Live 4, Tennis, Hockey)
15.30: Augsburg - Mainz, Bundesliga (Eurosport 2)
17.00: Cardiff - Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.30: Werder Bremen - Hannover, Bundesliga (Eurosport 2)
18.00: Rosenborg - Viking, Tippeligaen (TV 2)
18.00: Sandnes Ulf - Brann, Tippeligaen (TV 2 Zebra)
18.00: Kamper ikke fastsatt: Tippeligaen (CMore: Live, Live 1, Fotball, Tennis)
20.00: Santos - Cruzeiro. Serie A Brasil (TV 2 Sumo)
20.00: Levante - Granada, La Liga (CMore Live)
20.45: Torino - Roma, Serie A (Canal 9)
21.00: Lille - Monaco, Ligue 1 (Viasat Fotball)
21.00: Malaga - Real Betis, La Liga (CMore Fotball)

HTML EMBED

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.