Foto: Getty Images / All Over Press

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Langoddsprogrammet

Mandag 25. november
18.00: Cracovia - Lech Poznan, Ekstraklasa (Eurosport 2)
20.15:1860 München - Greuther Fürth, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Roma - Cagliari, Serie A (CMore Fotball)
21.00: West Bromwich - Aston Villa, Premier League (TV 2 Sport Premium)
22.00: Malaga - Athletic Bilbao (CMore Live)

Tirsdag 26. november
15.45: Celtic - Milan, UEFA Youth League (Eurosport)
18.00: Zenit - Atletico Madrid, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Basel - Chelsea, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Borussia Dortmund - Napoli, Champions League (Viasat 4)
20.45: Arsenal - Marseille, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Ajax - Barcelona, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Celtic - AC Milan, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Steaua Bucuresti - Schalke, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Porto - Austria Wien, Champions League (Viasat Xtra)

Onsdag 27. november
18.00: CSKA Moskva - Bayern München, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Bayer Leverkusen - Manchester United, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Real Madrid - Galatasaray, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Juventus - FC København, Champions League (Viasat 4 og Motor)
20.45: Shakhtar Donetsk - Real Sociedad, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Anderlecht - Benfica, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Paris Saint-Germain - Olympiakos, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Manchester City - Viktoria Plzen, Champions League (Viasat Xtra)

Torsdag 29. november
16.00: Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk, Ekstraklasa (Eurosport 2)
19.00: Sevilla - Estoril, Europa League (CMore Live)
19.00: Legia Warszawa - Lazio, Europa League (CMore Fotball)
19.00:Tromsø - Tottenham, Europa League (MAX)
19.00: Lyon - Real Betis, Europa League (Canal 9)
21.05: Wigan - Zulte-Waregem, Europa League (CMore Live)
21.05: Bordeaux - Eintracht Frankfurt, Europa League (CMore Fotball)
21.05: Swansea - Valencia, Europa League (Canal 9)

Fredag 29. november
18.30: St. Pauli - Köln, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.00: Getafe - Levante, La Liga (CMore Live 2)
20.30: Wolfsburg - Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)
22.00: Villarreal - Malaga, La Liga (CMore Fotball og Live)

Lørdag 30. november
13.15: Bournemouth - Brighton, Championship (TV 2 Sport Premium)
15.30: Mainz - Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Cardiff - Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Huddersfield - Burnley, Championship (TV 2 Sport Premium)
16.00: Elche - Atletico Madrid, La Liga (CMore Fotball)
17.00: Monaco - Rennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Celta Vigo - Almeria, La Liga (CMore Fotball)
18.00: Parma - Bologna, Serie A (CMore Fotball)
18.30: Newcastle - West Bromwich, Premier League (TV 2 Sport Premium)
18.30: Schalke - Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Marseille - Montpellier, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.45: Genoa - Torino, Serie A (Canal 9)
22.00: Espanyol - Real Sociedad, La Liga (CMore Fotball)

Søndag 1. desember
12.00: Betis - Vallecano, La Liga (CMore Live)
12.30: Catania - Milan, Serie A (CMore Fotball)
13.00: Tottenham - Manchester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)
13.30: Greuther Fürth - Cottbus, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
14.30: Feyenoord - PSV Eindhoven, Eresdivisie (CMore Live)
15.00: Inter - Sampdoria, Serie A (Canal 9)
15.00: Atalanta - Roma, Serie A (CMore Fotball)
15.05: Hull - Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.30: Hannover - Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Eurosport 2)
17.00: Granada - Sevilla, La Liga (CMore Fotball)
17.10: Chelsea - Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.10: Manchester City - Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)
17.30: Borussia Mönchengladbach - Freiburg, Bundesliga (Eurosport 2)
19.00: Valencia - Osasuna, La Liga (CMore Live)
20.45: Juventus - Udinese, Serie A (Canal 9)
21.00: Athletic Bilbao - Barcelona, La Liga (CMore Fotball)
21.00: Pris St. Germain - Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)


sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus