*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

Foto: Getty Images / All Over Press

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

27.11.13 10:02

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Langoddsprogrammet

Mandag 25. november
18.00: Cracovia - Lech Poznan, Ekstraklasa (Eurosport 2)
20.15:1860 München - Greuther Fürth, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Roma - Cagliari, Serie A (CMore Fotball)
21.00: West Bromwich - Aston Villa, Premier League (TV 2 Sport Premium)
22.00: Malaga - Athletic Bilbao (CMore Live)

Tirsdag 26. november
15.45: Celtic - Milan, UEFA Youth League (Eurosport)
18.00: Zenit - Atletico Madrid, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Basel - Chelsea, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Borussia Dortmund - Napoli, Champions League (Viasat 4)
20.45: Arsenal - Marseille, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Ajax - Barcelona, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Celtic - AC Milan, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Steaua Bucuresti - Schalke, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Porto - Austria Wien, Champions League (Viasat Xtra)

Onsdag 27. november
18.00: CSKA Moskva - Bayern München, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Bayer Leverkusen - Manchester United, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Real Madrid - Galatasaray, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Juventus - FC København, Champions League (Viasat 4 og Motor)
20.45: Shakhtar Donetsk - Real Sociedad, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Anderlecht - Benfica, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Paris Saint-Germain - Olympiakos, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Manchester City - Viktoria Plzen, Champions League (Viasat Xtra)

Torsdag 29. november
16.00: Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk, Ekstraklasa (Eurosport 2)
19.00: Sevilla - Estoril, Europa League (CMore Live)
19.00: Legia Warszawa - Lazio, Europa League (CMore Fotball)
19.00:Tromsø - Tottenham, Europa League (MAX)
19.00: Lyon - Real Betis, Europa League (Canal 9)
21.05: Wigan - Zulte-Waregem, Europa League (CMore Live)
21.05: Bordeaux - Eintracht Frankfurt, Europa League (CMore Fotball)
21.05: Swansea - Valencia, Europa League (Canal 9)

Fredag 29. november
18.30: St. Pauli - Köln, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.00: Getafe - Levante, La Liga (CMore Live 2)
20.30: Wolfsburg - Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)
22.00: Villarreal - Malaga, La Liga (CMore Fotball og Live)

Lørdag 30. november
13.15: Bournemouth - Brighton, Championship (TV 2 Sport Premium)
15.30: Mainz - Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Cardiff - Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Huddersfield - Burnley, Championship (TV 2 Sport Premium)
16.00: Elche - Atletico Madrid, La Liga (CMore Fotball)
17.00: Monaco - Rennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Celta Vigo - Almeria, La Liga (CMore Fotball)
18.00: Parma - Bologna, Serie A (CMore Fotball)
18.30: Newcastle - West Bromwich, Premier League (TV 2 Sport Premium)
18.30: Schalke - Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Marseille - Montpellier, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.45: Genoa - Torino, Serie A (Canal 9)
22.00: Espanyol - Real Sociedad, La Liga (CMore Fotball)

Søndag 1. desember
12.00: Betis - Vallecano, La Liga (CMore Live)
12.30: Catania - Milan, Serie A (CMore Fotball)
13.00: Tottenham - Manchester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)
13.30: Greuther Fürth - Cottbus, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
14.30: Feyenoord - PSV Eindhoven, Eresdivisie (CMore Live)
15.00: Inter - Sampdoria, Serie A (Canal 9)
15.00: Atalanta - Roma, Serie A (CMore Fotball)
15.05: Hull - Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.30: Hannover - Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Eurosport 2)
17.00: Granada - Sevilla, La Liga (CMore Fotball)
17.10: Chelsea - Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.10: Manchester City - Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)
17.30: Borussia Mönchengladbach - Freiburg, Bundesliga (Eurosport 2)
19.00: Valencia - Osasuna, La Liga (CMore Live)
20.45: Juventus - Udinese, Serie A (Canal 9)
21.00: Athletic Bilbao - Barcelona, La Liga (CMore Fotball)
21.00: Pris St. Germain - Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)

HTML EMBED

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.