*Nettavisen* Sportspill.

Ukens TV-sendte fotballkamper

Foto: Ap / Scanpix

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

16.12.13 09:09

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Langoddsprogrammet

Mandag 16. desember
18.00: Wisla Krakow - Pogon Szczecin, Ekstraklasa (Eurosport 2)
20.15: 1860 München - St. Pauli, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Milan - Roma, Serie A (CMore Fotball)
22.00: Valladolid - Celta Vigo, La Liga (CMore Live)

Tirsdag 17. desember
20.00: Osasuna - Malaga, Copa del Rey (CMore Fotball)
20.30: Guangzhou - Bayern München, FIFA Club World Cup (Eurosport 2)
20.45: Sunderland - Chelsea, Capitol One Cup, (TV 2 Sport Premium)
20.45: Leicester - Manchester City, Capitol One Cup, (TV 2 Sport Premium 2)
22.00: Barcelona - Cartagena, Copa del Rey (CMore Fotball)

Onsdag 18. desember
17.30: Al Ahly - Monterrey, FIFA Club World Cup (Eurosport 2)
19.30: Atletico Madrid - Sant Andreu, Copa del Rey (CMore Fotball)
20.30: Raja Casablanca - Atletico Mineiro, FIFA Club World Cup (Eurosport 2)
20.45: Stoke - Manchester United, Capitol One Cup, (TV 2 Sport Premium)
20.45: Tottenham - West Ham, Capitol One Cup, (TV 2 Sport Premium 2)
21.30: Sevilla - Racing Santander, Copa del Rey (CMore Fotball)

Torsdag 19. desember
19.30: Valencia - Gimnastic, Copa del Rey (CMore Fotball)
21.30: Athletic Bilbao - Celta Vigo, Copa del Rey (CMore Fotball)

Fredag 20. desember
18.30: St. Pauli - Karlsruhe, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Elche - Malaga, La Liga (CMore Fotball)
20.30: Eintracht Frankfurt - Augsburg, Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Monaco - Valenciennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Lørdag 21. desember
13.15: QPR - Leicester, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
13.45: Liverpool - Cardiff, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.30: Bremen - Leverkusen, Bundesliga (Eurosport)
15.30: Borussia Dortmund - Hertha Berlin, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Manchester United - West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Birmingham - Nottingham, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.00: Villarreal - Sevilla, La Liga (CMore Fotball)
17.00: Saint-Etienne - Nantes, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Real Betis - Almeria, La Liga (CMore Live)
18.00: Livorno - Udinese, Serie A (CMore Fotball)
18.30: Millwall - Middlesbrough, Championship (TV 2 Sport Premium)
18.30: Nürnberg - Schalke, Bundesliga (Eurosport 2)
20.00: Atletico Madrid - Levante, La Liga (CMore Fotball)
20.30: Finale, FIFA Club World Cup (Eurosport 2)
20.45: Cagliari - Napoli, Serie A (Canal 9)
22.00: Granada - Real Sociedad, La Liga (CMore Fotball)

Søndag 22. desember
12.00: Espanyol - Valladolid, La Liga (CMore Live)
12.30: Bologna - Genoa, Serie A (CMore Fotball)
14.30: Southampton - Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15:00: Roma - Catania, Serie A (CMore Fotball)
15.00: Verona - Lazio, Serie A (CMore Live)
15.00: Atalanta - Juventus, Serie A (Canal 9)
15.30: Borussia Mönchengladbach - Wolfsburg, Bundesliga (Eurosport 2)
17.00: Swansea - Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.00: Getafe - Barcelona, La Liga (MAX)
19.00: Athletic Bilbao - Vallecano, La Liga (CMore Live)
20.45: Inter - Milan, Serie A (Canal 9)
21.00: Paris Saint-Germain - Lille (Viasat Fotball)
21.00: Valencia - Real Madrid, La Liga (CMore Fotball)
21.00: Celta - Osasuna, La Liga (CMore Live)

HTML EMBED

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag