Foto: Getty Images / All over Press

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Langoddsprogrammet

Mandag 27. januar
13.00: Costuleni – Strømsgodset, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

16.00: AIK - Molde, Copa del Sol (Eurosport/TV 2 Sumo)

19.00: Astra - Rosenborg, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

20.45: Scunthorpe - Fleetwood, League Two (TV 2 Sport Premium)

22.00: Real Sociedad – Elche, La Liga (CMore Fotball)

Tirsdag 28. januar
11.30: Las Palmas – Brann, treningskamp (TV 2 Sumo)

16.00: Vestsjælland - Daugava, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

19.00: Benfica - Haugesund, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

20.45: Swansea – Fulham, Premier League (TV 2 Sumo)

20.45: Manchester United - Cardiff, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Southampton - Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium 3)

20.45: Norwich - Newcastle, Premier League (TV 2 Sportskanalen)

21.00: Crystal Palace - Hull, Premier League (TV 2 Sumo)

21.00: Liverpool - Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

21.00: Real Madrid - Espanyol, Copa del Rey (CMore Fotball)

Onsdag 29. januar
20.00: Stuttgart - Bayern München, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Athletic Bilbao - Atletico Madrid, Copa del Rey (CMore Fotball)

20.45: Tottenham - Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium)

20.45: Chelsea - West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Aston Villa - West Bromwich, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Sunderland - Stoke, Premier League (TV 2 Sportskanalen)

22.00: Barcelona - Levante, Copa del Rey (CMore Fotball)

Torsdag 30. januar
16.00: Rosenborg - AIK, Copa del Sol (Eurosport/TV 2 Sumo)

19.00: Astra - Costuleni, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

20.45: Nottignham Forest – Watford, Championship (TV 2 Sport Premium)

21.00: Racing Santander - Real Sociedad, Copa del Rey (CMore Fotball)

Fredag 31. januar
13.00: Daugava - Haugesund, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

14.00: Sarpsborg- Stabæk, treningskamp (TV 2 Sumo)

16.00: Strømsgodset - Benfica, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

19.00: Molde - Vestsjælland, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

19.00: Aalesund - Kristiansund, treningskamp (TV 2 Sumo)

20.00: Feyenoord - Vitesse, Eresdivisie (CMore Fotball)

20.30: Braunschweig – Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Paris Saint-Germain - Bordeaux, Ligue 1 (Viasat Fotball)

21.00: Granada – Celta Vigo, La Liga (CMore Live)

Lørdag 1. februar
13.15: Queens Park Rangers – Burnley, Championship (TV 2 Sport Premium 3)

13.45: Newcastle – Sunderland, Premier League (TV 2 Sport Premium)

13.45: West Ham - Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

14.00: Bærum – Vålerenga, treningskamp (TV 2 Sumo)

15.30: Bayer Leverkusen – Stuttgart (Eurosport 2)

16.00: Stoke - Manchester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Sheffield Wednesday - Barnsley, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

16.00: Barcelona – Valencia, La Liga (CMore Fotball)

16.30: Lorient – Monaco, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Levante - Rayo Vallecano, La Liga (CMore Live)

18.00: Cagliari – Fiorentina, Serie A (CMore Fotball)

18.30: Hannover – Borussia Mönchengladbach, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Getafe - Valladolid, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Milan – Torino, Serie A (Canal 9)

22.00: Malaga – Sevilla, La Liga (MAX)

Søndag 2. februar
12.00: Elche – Almeria (CMore Live)

12.30: Genoa – Sampdoria, Serie A (CMore Fotball)

14.30: West Bromwich – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Atalanta – Napoli, Serie A (CMore Fotball)

15.00: Kamp ikke fastsatt, Serie A (Canal 9)

15.30: Hertha Berlin – Nürnberg, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00: Astra – AIK, Copa del Sol (TV 2 Sumo)

17.00: Arsenal - Crystal Palace, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.00: Real Betis – Espanyol, La Liga (CMore Fotball)

17.30: Bayern München - Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Eurosport 2)

19.00: Costuleni - Rosenborg , Copa del Sol (TV 2 Sumo)

19.00: Atletico Madrid – Real Sociedad, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Juventus – Inter, Serie A (Canal 9)

21.00: Athletic Bilbao – Real Madrid La Liga (CMore Fotball)

21.00: Marseille – Toulouse, Ligue 1 (Viasat Fotball)

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus