Gå til sidens hovedinnhold

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

30. september
18.00: Gornik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz, Ekstraklasa Polen (Eurosport 2)
19.00: Bodø/Glimt - Vard Haugesund, Adeccoligaen (TV 2 Zebra)
19.00: Gefle - Häcken, Allsvenskan (CMore Live 3)
19.00: AIK - Öster, Allsvenskan (CMore Live 4)
19.00: Brage - Landskrona, Superettan (CMore Play)
19.05: Åtvidaberg - IFK Norrköping, Allsvenskan (CMore Live 2)
19.20: Östersund -Örebro, Superettan (CMore Play)
20.15: Greuther Fürth - Dresden, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Fiorentina - Parma, Serie A, (CMore Fotball)
21.00: Everton - Newcastle, Premier League (TV 2 Sport Premium)
22.00: Granada - Athletic Bilbao, La Liga (CMore Live)

1. oktober
18.00: Zenit - Austria Wien, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Steaua - Chelsea, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Borussia Dortmund - Marseille, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Arsenal - Napoli, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Celtic - Barcelona, Champions League (Viasat 4)

2. oktober

15.45: Manchester City - Bayern München, UEFA Youth League (Eurosport)
18.00: CSKA Mmoskva - Viktoria Plzen, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Shakhtar Donetsk - Manchester United, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Real Madrid - FC København, Champions League (Viasat 4)
20.45: Paris SG - Benfica, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Manchester City - Bayern München, Champions League (Viasat Fotball)

3. oktober
12.45: Turbine Potsdam - Duisburg, Bundesliga kvinner (Eurosport 2)
18.00: Anji - Tottenham, Europa League, (MAX)
19.00: Trabzonspor - Lazio, Europa League (CMore Fotball)
19.00: Sevilla - Freiburg, Europa League (CMore Live)
19.00: Tromsø - Sheriff Tiraspol, Europa League (Canal 9)
21.05: Swansea - St. Gallen, Europa League (Canal 9)
21.05: Dnipro - Fiorentina, Europa League (CMore Fotball)
21.05: Wigan - Maribor, Europa League (CMore Live)

4. oktober
18.30: Union Berlin - Sandhausen, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
19.00: Brann - Haugesund, Tippeligaen (TV 2 Zebra)
19.00: Mjällby - AIK, Allsvenskan (CMore Live 4)
20.00: Villarreal - Granada, La Liga (CMore Fotball)
20.30: Bastia - Lorient, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.30: Hannover - Hertha, Bundesliga (Europsport 2)
22.00: Malaga - Osasuna, La liga (CMore Fotball)

5. oktober
02.35: HoustonDynamo - Montreal Impact, Major League (CMore fotball)
13.00: Karslruhe - FC Köln, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
13.15: Birmingham - Bolton, Championship (TV Sport Premium 2)
13.45: Manchester City - Everton (TV Sport Premium)
15.00: Avaldsnes - Vålerenga, NM kvinner (NRK 1)
15.30: Viking - Sandnes Ulf, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Stabæk - Sandefjord, Adeccoligaen (CMore Live)
15.30: Mönchengladbach - Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Liverpool - Crystal Palace, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Doncaster - Leicester, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.00: Brommapojkarna - Åtvidaberg, Allsvenskan (CMore Live 4)
17.00: Monaco - Saint-Etienne, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Strømsgodset - Vålerenga, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Rayo Vallecano - Real Sociedad, La Liga (CMore Live)
18.00: Chievo - Atalanta, Serie A (Canal 9)
18.00: Sunderland - Manhester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)
18.30: Leverkusen - Bayern Müchen, Bundesliga (Eurosport)
20.00: Levante - Real Madrid, La Liga (CMore Live)
20.45: Inter - Roma, Serie A (Canal 9)
22.00: Barcelona - Valladolid, La Liga (MAX)

6. oktober
01.35: New York Red Bulls - New England Revolution, Major League (CMore Fotball)
12.00: Atletico Madrid - Celta Vigo, La Liga (CMore Fotball)
12.30: Ajax - Utrecht, Eresdivise (CMore Live)
14.30: Norwich - Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium)
14.30: Southampton - Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)
15.00: Sampdoria - Torino, Serie A (CMore Live)
15.00: Napoli - Livorno, Serie A (Canal 9)
15.00: Öster - Gefle, Allsvenskan (CMore Live 2)
15.00: Djurgården - IFK Göteborg (CMore Live 3)
15.00: Syrianska - Elfsborg (CMore Live 4)
15.00: Stabæk - LSK Kvinner, NM (NRK 1)
15.30: Start - Sarpsborg, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Nürnberg - Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Follo - Kongsvinger, Adeccoligaen (C Sports)
16.00: Hødd - Elverum, Adeccoligaen (C Sports)
16.00: Strømmen - Ranheim, Adeccoligaen (C Sports)
17.00: Tottenham - West Ham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.00: West Bromwich - Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)
17.00: Sevilla - Almeria, La Liga (CMore Live)
17.30: Freiburg - Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Eurosport 2)
17.30: Ikke bestemt, Allsvenskan (CMore Live 4)
18.00: Lillestrøm - Aalesund, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Molde - Tromsø, Tippeligaen (CMore Live 2)
18.00: Odd - Sogndal, Tippeligaen (CMore Live 3)
18.00: Bryne - Mjøndalen, Adeccoligaen (C Sports)
18.00: HamKam - Kristiansund, Adeccoligaen (C Sports)
18.00: Vard Haugesund - Ullensaker/Kisa, Adeccoligaen (C Sports)
19.00: Rosenborg - Hønefoss, Tippeligaen (TV 2)
19.00: Getafe - Betis, La Liga (CMore Live)
19.00: Nordsjælland - Brøndby, Superligaen (TV 3+)
20.45: Juventus - Milan, Serie A (Canal 9)
20.45: Lazio - Fiorentina, Seria A (CMore Live)
21.00: Athletic Bilbao - Valencia, La Liga (CMore Live)
21.00: Marseille - Paris SG, Ligue 1 (Viasat Fotball)
21.00: Atletico-MG - Corinthians, Serie A Brasil (TV 2 Sport)

HTML EMBED

Kommentarer til denne saken