Gå til sidens hovedinnhold

Starlisten for prologen

Sjekk når Edvald og Thor starter!

1 Iban Mayoz Echeverria (Spa) Footon-Servetto 16:15
2 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini 16:16
3 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank 16:17
4 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi 16:18
5 Stéphane Auge (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 16:19
6 Imanol Erviti Ollo (Spa) Caisse d'Epargne 16:20
7 Anthony Charteau (Fra) Bbox Bouygues Telecom 16:21
8 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram 16:22
9 Maarten Wijnants (Bel) Quick Step 16:23
10 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 16:24
11 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 16:25
12 Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto 16:26
13 Jeremy Hunt (GBr) Cervelo Test Team 16:27
14 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale 16:28
15 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 16:29
16 Anthony Roux (Fra) Française des Jeux 16:30
17 Christian Vande Velde (USA) Garmin - Transitions 16:31
18 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 16:32
19 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Professional Cycling Team 16:33
20 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack 16:34
21 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank 16:35
22 Andriy Grivko (Ukr) Astana 16:36


23 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto 16:37
24 Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini 16:38
25 Bram Tankink (Ned) Rabobank 16:39
26 Iban Velasco Murillo (Spa) Euskaltel - Euskadi 16:40
27 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 16:41
28 Vasili Kiryienka (Blr) Caisse d'Epargne 16:42
29 Cyril Gautier (Fra) Bbox Bouygues Telecom 16:43
30 Roger Kluge (Ger) Team Milram 16:44
31 Kevin De Weert (Bel) Quick Step 16:45
32 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 16:46
33 Bert Grabsch (Ger) Team HTC - Columbia 16:47
34 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Omega Pharma-Lotto 16:48
35 Volodymir Gustov (Ukr) Cervelo Test Team 16:49
36 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 16:50
37 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha 16:51
38 Wesley Sulzberger (Aus) Française des Jeux 16:52
39 David Zabriskie (USA) Garmin - Transitions 16:53
40 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo 16:54
41 Bradley Wiggins (GBr) Sky Professional Cycling Team 16:55
42 Yaroslav Popovych (Ukr) Team Radioshack 16:56
43 Stuart O'Grady (Aus) Team Saxo Bank 16:57
44 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Astana 16:58


45 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto 16:59
46 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 17:00
47 Grischa Niermann (Ger) Rabobank 17:01
48 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi 17:02
49 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 17:03
50 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Caisse d'Epargne 17:04
51 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 17:05
52 Luke Roberts (Aus) Team Milram 17:06
53 Francesco Reda (Ita) Quick Step 17:07
54 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 17:08
55 Adam Hansen (Aus) Team HTC - Columbia 17:09
56 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 17:10
57 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team 17:11
58 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 17:12
59 Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha 17:13
60 Jérémy Roy (Fra) Française des Jeux 17:14
61 Tyler Farrar (USA) Garmin - Transitions 17:15
62 Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo 17:16
63 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 17:17
64 Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack 17:18
65 Chris Anker Sørensen (Den) Team Saxo Bank 17:19
66 Alexander Vinokourov (Kaz) Astana 17:20


67 Manuel Cardoso (Spa) Footon-Servetto 17:21
68 Simon Spilak (Slo) Lampre-Farnese Vini 17:22
69 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 17:23
70 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel - Euskadi 17:24
71 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 17:25
72 Mathieu Perget (Fra) Caisse d'Epargne 17:26
73 Matthieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom 17:27
74 Fabian Wegmann (Ger) Team Milram 17:28
75 Sylvain Chavanel (Fra) Quick Step 17:29
76 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 17:30
77 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team HTC - Columbia 17:31
78 Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto 17:32
79 Andreas Klier (Ger) Cervelo Test Team 17:33
80 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 17:34
81 Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha 17:35
82 Rémy Di Grégorio (Fra) Française des Jeux 17:36
83 Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Transitions 17:37
84 Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo 17:38
85 Geraint Thomas (GBr) Sky Professional Cycling Team 17:39
86 Dmitriy Muravyev (Kaz) Team Radioshack 17:40
87 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank 17:41
88 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana 17:42


89 Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto 17:43
90 Adriano Malori (Ita) Lampre-Farnese Vini 17:44
91 Juan Manuel Gárate Cepa (Spa) Rabobank 17:45
92 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel - Euskadi 17:46
93 Julien El Farès (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 17:47
94 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d'Epargne 17:48
95 Pierre Rolland (Fra) Bbox Bouygues Telecom 17:49
96 Gerald Ciolek (Ger) Team Milram 17:50
97 Kevin Seeldrayers (Bel) Quick Step 17:51
98 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 17:52
99 Mark Renshaw (Aus) Team HTC - Columbia 17:53
100 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 17:54
101 Xavier Florencio Cabre (Spa) Cervelo Test Team 17:55 - starter ikke
102 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 17:56
103 Robbie McEwen (Aus) Team Katusha 17:57
104 Anthony Geslin (Fra) Française des Jeux 17:58
105 Jeremy Hunt (GBr) Cervelo Test Team 17:59
106 Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Doimo 18:00
107 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team 18:01
108 Christopher Horner (USA) Team Radioshack 18:02
109 Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank 18:03
110 Paolo Tiralongo (Ita) Astana 18:04


111 Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto 18:05
112 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini 18:06
113 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank 18:07
114 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel - Euskadi 18:08
115 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 18:09
116 Rui Alberto Faria da Costa (Por) Caisse d'Epargne 18:10
117 Sébastien Turgot (Fra) Bbox Bouygues Telecom 18:11
118 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram 18:12
119 Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step 18:13
120 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 18:14
121 Bernhard Eisel (Aut) Team HTC - Columbia 18:15
122 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team 18:16
123 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team 18:17
124 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 18:18
125 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha 18:19
126 Benoït Vaugrenard (Fra) Française des Jeux 18:20
127 Martijn Maaskant (Ned) Garmin - Transitions 18:21
128 Alexander Kuschynski (Blr) Liquigas-Doimo 18:22
129 Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team 18:23
130 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 18:24
131 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 18:25
132 Daniel Navarro Garcia (Spa) Astana 18:26


133 Rafael Valls Ferri (Spa) Footon-Servetto 18:27
134 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini 18:28
135 Lars Boom (Ned) Rabobank 18:29
136 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel - Euskadi 18:30
137 Amaël Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 18:31
138 Ruben Plaza Molina (Spa) Caisse d'Epargne 18:32
139 Pierrick Fedrigo (Fra) Bbox Bouygues Telecom 18:33
140 Christian Knees (Ger) Team Milram 18:34
141 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 18:35
142 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 18:36
143 Mark Cavendish (GBr) Team HTC - Columbia 18:37
144 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 18:38
145 Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team 18:39
146 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 18:40
147 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 18:41
148 Matthieu Ladagnous (Fra) Française des Jeux 18:42
149 David Millar (GBr) Garmin - Transitions 18:43
150 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo 18:44
151 Serge Pauwels (Ned) Sky Professional Cycling Team 18:45
152 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Radioshack 18:46
153 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank 18:47
154 David De La Fuente Rasilla (Spa) Astana 18:48


155 Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto 18:49
156 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 18:50
157 Robert Gesink (Ned) Rabobank 18:51
158 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel - Euskadi 18:52
159 Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 18:53
160 Christophe Moreau (Fra) Caisse d'Epargne 18:54
161 Thomas Voeckler (Fra) Bbox Bouygues Telecom 18:55
162 Niki Terpstra (Ned) Team Milram 18:56
163 Jérôme Pineau (Fra) Quick Step 18:57
164 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 18:58
165 Maxime Monfort (Bel) Team HTC - Columbia 18:59
166 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 19:00
167 Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team 19:01
168 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 19:02
169 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha 19:03
170 Sandy Casar (Fra) Française des Jeux 19:04
171 Johan Van Summeren (Bel) Garmin - Transitions 19:05
172 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 19:06
173 Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team 19:07
174 Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack 19:08
175 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 19:09
176 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana 19:10


177 Arkaitz Duran Daroca (Spa) Footon-Servetto 19:11
178 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Farnese Vini 19:12
179 Denis Menchov (Rus) Rabobank 19:13
180 Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) Euskaltel - Euskadi 19:14
181 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit en Ligne 19:15
182 Luis León Sánchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne 19:16
183 Nicolas Vogondy (Fra) Bbox Bouygues Telecom 19:17
184 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram 19:18
185 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Quick Step 19:19
186 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 19:20
187 Michael Rogers (Aus) Team HTC - Columbia 19:21
188 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 19:22
189 Thor Hushovd (Nor) Cervelo Test Team 19:23
190 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 19:24
191 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha 19:25
192 Christophe Le Mevel (Fra) Française des Jeux 19:26
193 Julian Dean (NZl) Garmin - Transitions 19:27
194 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo 19:28
195 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team 19:29
196 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 19:30
197 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 19:31
198 Alberto Contador Velasco (Spa) Astana 19:32

Vil du vinne en VIP-pakke til Intersport Oslo Grand Pris?

Les også: Alt du trenger til Tour de France

Les flere sykkelnyheter på procycling.no!

Følg oss på Facebook og Twitter!

2055-0

Reklame

Halv pris hos Ferner Jacobsen

Kommentarer til denne saken