Gå til sidens hovedinnhold

TV-oppsettet er klart

TV-kampene for Tippeligaens 1-8. runde er nå satt opp.

Norges Fotballforbund melder i en pressemelding onsdag at TV-oppsettet for runde 1-8 i Tippeligaen klart.

Vålerenga serieåpner søndag 25. mars kl. 18.00 hjemme mot Haugesund, og bortekampen mot Strømsgodset i runde 2 er flyttet til lørdag 31. mars med avspark kl. 18.00. Hjemmekampen mot Viking i 3. runde er flyttet til tirsdag 10. april. Resten av runden spilles mandag 9. april, som er 2. påskedag. Første gang Vålerenga er hovedkamp på TV2 i årets sesong er bortekampen mot Lillestrøm i 4. runde. Se hele TV-oppsettet under.

Sikre deg fast plass til årets seosong - kjøp ditt sesongkort her .

Oppsettet:

Runde 1:
Fredag 23.mars klokken 19.00: Molde - Strømsgodset (MAX)
Lørdag 24.mars klokken 18.00: Hønefoss - Lillestrøm (TV2 Sport)
Søndag 25.mars klokken 18.00: Odd Grenland - Sogndal (TV2 Sport)
Søndag 25.mars klokken 18.00: Vålerenga - Haugesund (TV2 Sport)
Søndag 25.mars klokken 18.00: Stabæk - Aalesund (TV2 Sport)
Søndag 25.mars klokken 18.00: Tromsø - Fredrikstad (TV2 Sport)
Søndag 25.mars klokken 20.00: Rosenborg - Brann (TV2)
Mandag 26.mars klokken 19.00: Sandnes Ulf - Viking (TV2 Zebra)

Runde 2:
Fredag 30.mars klokken 19.00: Brann - Sandnes Ulf (MAX)
Lørdag 31.mars klokken 18.00: Strømsgodset - Vålerenga (TV2 Sport)
Søndag 1.april klokken 18.00: Fredrikstad - Stabæk (TV2 Sport)
Søndag 1.april klokken 18.00: Viking - Odd Grenland (TV2 Sport)
Søndag 1..april klokken 18.00: Sogndal - Hønefoss (TV2 Sport)
Søndag 1.april klokken 18.00: Haugesund - Molde (TV2 Sport)
Søndag 1.april klokken 20.00: Lillestrøm - Rosenborg (TV2)
Mandag 2.april klokken 19.00: Aalesund - Tromsø (TV2 Zebra)

Runde 3:
Mandag 9.april klokken 16.00: Odd Grenland - Lillestrøm (TV2 Sport)
Mandag 9.april klokken 18.00: Tromsø - Stabæk (TV2 Sport)
Mandag 9.april klokken 18.00: Sandnes Ulf - Aalesund (TV2 Sport)
Mandag 9.april klokken 18.00: Rosenborg - Sogndal (TV2 Sport)
Mandag 9.april klokken 18.00: Strømsgodset - Haugesund (TV2 Sport)
Mandag 9.april klokken 18.00: Hønefoss - Fredrikstad (TV2 Sport)
Mandag 9.april klokken 20.00: Molde - Brann (TV2)
Tirsdag 10.april klokken 19.00: Vålerenga - Viking (TV2 Zebra)

Runde 4:
Fredag 13.april klokken 19.00: Fredrikstad - Rosenborg (MAX)
Søndag 15.april klokken 18.00: Tromsø - Sandnes Ulf (TV2 Sport)
Søndag 15.april klokken 18.00: Brann - Strømsgodset (TV2 Sport)
Søndag 15.april klokken 18.00: Sogndal - Haugesund (TV2 Sport)
Søndag 15.april klokken 18.00: Aalesund - Odd Grenland (TV2 Sport)
Søndag 15.april klokken 20.00: Lillestrøm - Vålerenga (TV 2)
Mandag 16.april klokken 19.00: Viking - Molde (TV2 Zebra)
Mandag 16.april klokken 19.00: Stabæk - Hønefoss (TV2 Sport)

Runde 5:
Fredag 20.april klokken 19.00: Vålerenga - Sogndal (MAX)

Lørdag 21.april klokken 18.00: Haugesund - Brann (TV2 Sport)
Søndag 22.april klokken 18.00: Odd Grenland - Fredrikstad (TV2 Sport)
Søndag 22.april klokken 18.00: Strømsgodset - Viking (TV2 Sport)
Søndag 22.april klokken 18.00: Sandnes Ulf - Stabæk (TV2 Sport)
Søndag 22.april klokken 18.00: Hønefoss - Aalesund (TV2 Sport)
Søndag 22.april klokken 20.00: Rosenborg - Tromsø (TV2)
Mandag 23.april klokken 19.00: Molde - Lillestrøm (TV2 Zebra)

Runde 6:
Fredag 27.april klokken 19.00: Aalesund - Rosenborg (MAX)
Lørdag 28.april klokken 16.00: Lillestrøm - Strømsgodset (TV2 Sport)
Lørdag 28.april klokken 18.00: Viking - Haugesund (TV2 Sport)
Lørdag 28.april klokken 18.00: Tromsø - Hønefoss (TV2 Sport)
Lørdag 28.april klokken 18.00: Fredrikstad - Sandnes Ulf (TV2 Sport)
Lørdag 28.april klokken 18.00: Stabæk - Odd Grenland (TV2 Sport)
Lørdag 28.april klokken 20.00: Sogndal - Molde (TV2 Zebra)
Søndag 29.april klokken 19.00: Brann - Vålerenga (TV2)

Runde 7:
Fredag 4.mai klokken 18.00: Rosenborg - Stabæk (MAX)
Lørdag 5.mai klokken 18.00: Odd Grenland - Tromsø (TV2 Sport)
Søndag 6.mai klokken 18.00: Sandnes UIf - Haugesund (TV2 Sport)
Søndag 6.mai klokken 18.00: Vålerenga - Fredrikstad (TV2 Sport)
Søndag 6.mai klokken 18.00: Strømsgodset - Sogndal (TV2 Sport)
Søndag 6.mai klokken 18.00: Haugesund - Lillestrøm (TV2 Sport)
Søndag 6.mai klokken 20.00: Molde - Aalesund (TV2)
Mandag 7.mai klokken 19.00: Brann - Viking (TV2 Zebra)

Runde 8:
Lørdag 12.mai klokken 16.00: Stabæk - Molde (TV2 Sport)
Lørdag 12.mai klokken 18.00: Tromsø - Vålerenga (MAX)
Søndag 13.mai klokken 18.00: Sandnes Ulf - Rosenborg (TV2 Sport)
Søndag 13.mai klokken 18.00: Sogndal - Viking (TV2 Sport)
Søndag 13.mai klokken 18.00: Aalesund - Strømsgodset (TV2 Sport)
Søndag 13.mai klokken 18.00: Fredrikstad - Haugesund (TV2 Sport)
Søndag 13.mai klokken 18.00: Hønefoss - Odd Grenland (TV2 Sport)
Søndag 13.mai klokken 20.00: Lillestrøm - Brann (TV2)

Se oppdatert terminliste her

Reklame

Har vært utsolgt i 14 år: Nå er superutgaven her